Vonmählen Concert One strieborné

  • Doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba ružová, 3,5 mm, Bluetooth, NFC: Nie, Dokovacia stanica: Nie, Výdrž batérie: 21 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Certifikácia nemá, Odnímateľný kábel: Áno, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno. Viac info

Farba


Cena 169,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá na uši Vonmählen Concert One v striebornom farebnom prevedení vás ohúria nielen svojim sofistikovaným dizajnom, ale aj špičkovým zvukom. S jedinečným zvukovým systémom Signature Sound, ktorý prináša kombináciu bohatých basov, jasného stredného rozsahu a presných výšok, nadobudnete pri posluchu obľúbených melódii intenzívny zážitok ako z koncertnej sály. Technológia Bluetooth umožní bezdrotové streamovanie skladieb, zatiaľ čo integrovaná batéria poskytne až 21 hodín aktívneho hudobného vyžitia. Maximálny komfort pri dlhodobom používaní zabezpečia vankúšiky z pamäťovej peny a otočné náušniky. Multifunkčné tlačidlá na pravom slúchadle umožnia jednoduchú úpravu hlasitosti, zmenu skladieb alebo prijímanie hovorov.

Unikátne vlastnosti

  • 21 hodín zábavy s hudbou - Len 2 hodinové nabíjanie zabezpečí  viac ako 21 hodín aktívneho hudobného vyžitia a až 840 hodín pohotovostného režimu.

  • Flexibilné náušníky - 180° otočné a 90° skladacie náušníky a vankúšiky z pamäťovej peny zaisťujú, že sa slúchadlá dokonale prispôsobia tvaru vašej hlavy.

  • Vynikajúce materiály - Robustné materiály z hliníka a kvalitnej pravej kože pôsobia elegantne a nadčasovo a zaisťujú príjemný komfort pri nosení aj po dlhodobom používaní.

Signature Sound

Vďaka nápadu zjednotiť sluchovú silu všetkých veľkých hudobných scén sveta bol nezameniteľný Signature Sound zdokonalený tímom akustických inžinierov. Prináša všetky nuansy v celej svojej rozmanitosti. Kombinácia bohatých basov, jasného stredného rozsahu a presných výšok v slúchadlách Concert One prichádza v stereo kvalite, ktorá prináša prvotriedny zážitok z počúvania každej skladby.

Pohodlie, ktoré trvá

S týmito pohodlnými a praktickými slúchadlami na uši si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu celý deň. Náušníky na uchu sa dajú otočiť o 180 stupňov, aby sa dokonale prispôsobili tvaru vašej hlavy a zaistili vysoký komfort pri nosení.

Intuitívne ovládanie

Použite multifunkčné tlačidlá umiestnené na pravom slúchadle na úpravu hlasitosti, zmenu skladieb alebo prijímanie hovorov - bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Vonmählen Concert One strieborné

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené