Vstavané práčky a sušičky

Vstavaná práčka so sušičkou dokonale zapasuje do vášho interiéru – môžete ju umiestniť tak, ako vám to najviac vyhovuje, a zároveň spotrebič zladiť s celkovým štýlom a dizajnom vášho domova. Navyše vaša bielizeň bude čistá a suchá v priebehu krátkeho času.

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Siemens WI14W541EU

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Siemens WI14W541EU

Hĺbka: 54.4 cm, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 62 kWh


939,00 €

C

O kategórii

Vstavané pračky a sušičky pre všetkých milovníkov dizajnu

Práčkasušička sú dva spotrebiče, ktoré sa stali našou každodennou súčasťou. Uľahčujú nám život, a zároveň šetria náš čas. Ak však chcete ušetriť aj vašu peňaženku a priestor, potom je kombinovaná práčka so sušičkou tou ideálnou voľbou. Pokiaľ dbáte na celkový dizajn a vzhľad vašej domácnosti, potom je dobré zvážiť aj možnosť vstavaného spotrebiča ako vstavanej práčky a sušičky.

Vstavaná práčka a sušička: Zapadne do vášho interiéru

Vstavanú práčku so sušičkou môžete zabudovať všade tam, kde vám to najviac vyhovuje, takže je jedno, či ju umiestnite v kuchyni alebo v kúpeľni – všetko závisí od vašich preferencií. Vstavané práčky so sušičkou navyše disponujú množstvom praktických funkcií vstavanou pračkou a sušičkou s kapacitou bubna od 7 kg, 8 kg až po 9 kg. Niektoré modely môžete aj pohodlne ovládať na diaľku prostredníctvom aplikácie vo vašom smartfóne.

Vstavané práčky a sušičky s detskou poistkou zas určite padnú vhod všetkým, ktorí doma majú malé deti.