Vstavané práčky so sušičkou

Vstavaná práčka so sušičkou ponúka okrem prania a odstreďovania aj funkcie sušenia bielizne. Namiesto dvoch spotrebičov stačí obstarať len jeden, a tak vám pomáha šetriť miesto, čas i peniaze. Zároveň nenarušuje vzhľad interiéru, keďže splýva s kúpeľňovým nábytkom či kuchynskou linkou.

Kategórie produktov

O kategórii

Výhody práčky a sušičky v jednom

Vstavané práčky so sušičkou kombinujú výhody vstavanej práčky a zároveň sušičky. K tomu ešte naviac: šetria miesto vo vašom byte a dajú sa nainštalovať aj tam, kam by sa dva veľké spotrebiče určite nezmestili. Napríklad do kuchyne, kde dokonale splynú s okolitým interiérom. šetria vaše peniaze, keďže obstarávacia cena je nižšia ako za samostatnú práčku a sušičku. Pozrite sa na našu ponuku vstavaných kombinovaných práčok so sušičkou do 500 €.

Navyše už nemusíte kupovať medzikus, či platiť inštalatérovi inštaláciu dvoch spotrebičov. šetria váš čas, keďže už nemusíte prenášať bielizeň z práčky do sušičky či na sušiak. Bielizeň máte rýchlejšie pripravenú, pretože nedochádza k žiadnym „prestojom“.

Tu ale musíte myslieť na to, že kombinované práčky so sušičkou sú schopné vyprať viacej bielizne než vysušiť. To, že práčka so sušičkou vyperie väčší objem bielizne než vysuší, sa odvíja od kapacity bubna. Každý výrobca tu uvádza dve čísla – prvým je množstvo bielizne, ktoré práčka vyperie, a tým druhým je kapacita sušenia. Práčky v našej ponuky majú napríklad kapacitu bubna pre pranie obvykle okolo 8 kg, ale pre sušenie je to 5-6 kg.

Vstavané práčky so sušičkou ponúkajú zaujímavé funkcie

Výrobca Whirlpool vybavil svoje modely okrem iného aj detskou poistkou, technológiou 6. zmysel (automaticky rozpozná objem bielizne a typ vláken, a tomu prispôsobí prací cyklus), či  funkciou FreshCare+ (udrží bielizeň v práčke sviežu až 6 hodín po skončení prania).

Vstavané práčky so sušičkou Candy disponujú ochranou proti prepeneniu a pretečeniu (tzv. funkcia AquaStop), či možnosťou nastaviť odložený štart pomocou časovača.