Výrobníky ľadu

Výrobníky ľadu sú vhodné do reštauračných prevádzok a zariadení, alebo domácností s vyššou spotrebou ľadových kociek. Využijete ich najmä v letných teplých mesiacoch alebo pri rôznych oslavách a párty.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Výrobníky ľadu odštartujú vašu letnú sezónu

Leto si poriadne užijete s dobre vychladenými nápojmi. Výrobník ľadu pripravia ľadové kocky a vy sa môžete venovať svojim hosťom. Na výrobu ľadu v domácnosti využijete skôr menšie výrobníky, ktoré vám dokážu pripraviť od 9 do takmer 12 kg v priebehu 24 hodín.

Na veľké oslavy, teambuldingy, do kancelárie, do baru, kaviarne reštaurácie či do hotela sa budú hodiť výrobníky ľadu s kapacitou výroby 12 ať 50 kg za 24 hodín. A využijú ich aj predajne, kde treba chladiť napríklad ryby, mäso, dezerty, drinky, atď.

Dôležitú úlohu zohráva aj doba prípravy ľadu. Zvoliť môžete medzi prístrojmi, ktoré vám ľadové kocky vyrobia už za 7 až 11 minút alebo 12 minút až 10 hodín.

Ak by ste chceli mať ľad doma po ruke neustále počas celého roka, zvážte i nákup inteligentnej chladničky s výrobníkom ľadu.

 

Drvenie ľadu pomocou drvičov alebo mixérov

Ďalšou výbavou, ktorá nesmie chýbať na letnej párty je i drvič ľadu. Prípadne, ak chcete multifunkčné využitie, tak hľadajte aj stolné mixéry na ľad alebo smoothie mixéry na ľad. S ktorými rozdrvíte nielen ľad, ale pripravíte i domáce triešte, sorbety, zmrzliny, ľadovú kávu, ovocné a zeleninové kokteily.

Maximálny výkon dosiahnete so stolné mixéry na ľad s pulzným spínačom a s vyšším príkonom stolné mixéry s príkonom 1500 – 2400 W.

Pri výbere svojich pomocníkov, ktorí vám pripravia alebo nadrvia ľadu, je dobré myslieť i na protišmykové nožičky, aby sa ľad ostal chladiť tam, kde má.

TIP: Ak chcete svoje vychladené drinky doplniť bublinkami, siahnite po výrobníku sódy Sodastream, s ktorými si môžete si pripraviť rôzne stupne perlivosti.