Wacom One by Wacom S

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Grafický tablet One by Wacom S v červenom prevedení zadnej strany vám umožní pomocou intuitívneho pera kresliť a upravovať fotografie. Ponúkne pracovnú plochu s rozmermi 152 x 95 mm a rozlíšením 2540 lpi. Rozpozná až 2048 úrovní prítlaku bezbatériového dotykového pera, ktoré vďaka šírke hrotu 0,5 mm zabezpečí presné snímanie. K zariadeniam sa tablet pripája pomocou USB kábla s dĺžkou 1 m.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Grafický tablet Wacom Intuos S v tenkom prevedení pistáciovo zelenej farby sa vám stane skvelým pomocníkom pri digitálnom kreslení, maľovaní či editovaní fotografií. Poskytne aktívnu pracovnú plochu 152 x 95 mm s rýchlosťou snímania až 133 pps a rozlíšením 2540 lpi. Zariadenie dokáže detekovať 4 096 úrovní prítlaku hrotu pera Wacom Pen 4K. Disponuje 4 programovateľnými tlačidlami ExpressKeys a pútkom na pero. K zariadeniam sa pripojí prostredníctvom USB káblu alebo bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth. Napájanie zabezpečí zabudovaná batéria s kapacitou 1265 mAh.

Základné parametre

  • Farba: zelená

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Digitálne plátno pre prácu aj zábavu

Popusťte uzdy svojej kreativite a maľujte, kreslite a upravujte fotografie jednoducho s grafickým tabletom One by Wacom S. Aktívna plocha s rozmermi 152 x 95 mm poskytne dostatočný priestor na editáciu v grafických programoch, pričom rozlíšenie 2540 lpi je zárukou vysokej presnosť. Tablet v červenom prevedení je kompaktný, zmestí do tašky a je ľahko prenosný.

Pero vhodné pre ľavákov i pravákov

Ergonomicky tvarované pero vám poskytne prirodzený spôsob kreslenia a maľovania. Je bez batérie, takže je ľahké a dokonale vyvážené. Výsledkom je rovnaký pocit ako pri písaní klasickým perom na papier. Súčasťou tabletu je praktický držiak, ktorý poslúži na odloženie pera vtedy, keď sa nepoužíva.

Jednoduché nastavenie

Práca s grafickým tabletom je rýchla a jednoduchá. Stačí pripojiť USB kábel k vášmu počítaču či notebooku, nainštalovať ovládač a rázom ste pripravený pracovať na vašom kreatívnom projekte. Zariadenie je kompatibilné s OS systémami Windows 7 alebo novším a Mac OS X 10.10 alebo novším.

Obsah balenia

  • Tablet One by Wacom S
  • Pero 
  • USB kábel 
  • Súprava 3 náhradných hrotov 
  • Nástroj na výmenu hrotov 
  • Quick Start Guide
     

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: červená

Ďalšie vlastnosti

Značka: Wacom
Veľkosť plochy: 152x95

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 146 mm
Hmotnosť: 260 g
Hrúbka: 210 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: tablet, pero, USB kabel, manual

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 7

Pero

Citlivosť prítlaku: 2048 úrovní
Odchýlka pera: 0,5 mm

Ostatné

Kód produktu: CTL-472

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore