Whirlpool AKR 749/1 NB

Zobraziť


Šírka: 59.9 cm, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 304 m3, Počet motorov: 1,


Cena 117,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

2,34 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Výsuvný digestor Whirlpool AKR 749/1 NB disponuje elegantným dizajnom so šírkou 60 cm v čiernej farbe. Poskytuje 3 stupne výkonu pre odstránenie pár vznikajúcich počas varenia a zabráni ich šíreniu do iných obytných priestorov vášho bytu. Výsuvný digestor zabezpečuje odsávanie s max. výkonom 304 m³/hod. Digestor je vybavený hliníkovo-kazetovým tukovým filtrom, ktorý sa po znečistení dá ľahko umyť a potom znovu použiť. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Je vybavený LED osvetlením, ktoré zabezpečí optimálne osvetlenie vášho priestoru pri varení. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť uhlíkový filter, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti. Tento typ filtra nie je vo výbave, je nutné si ho zakúpiť.

 

 

Whirlpool AKR 749/1 NB

Výsuvný digestor Whirlpool AKR 749/1 NB prináša unikátny dizajn spolu s mimoriadnym výkonom a zaručenými výsledkami. Je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenej miesta v kuchyni. Svojim dizajnom padne do väčšiny kuchýň. So šírkou 60 cm je určený pre inštaláciu pod kuchynskú skrinku, nad varnú dosku. Spoľahlivo odstráni paru a pachy vznikajúce pri varení. Energetická trieda D zabezpečí dostatočný výkon odsávača a šetrnú spotrebu energie.

Odťah alebo recirkulácia

Výsuvný digestor poskytuje prevádzku odťahom vzduchu do komína, alebo recirkuláciou. Recirkulácia možná, len keď je vložený uhlíkový filter Whirlpool AKB 000/1. Digestor je vybavený tromi stupňami výkonu pre odťah pary a pachov vznikajúcich pri varení. Maximálny výkon  je 304 m³/hod. Napriek mimoriadnemu výkonu pracuje odsávač príjemne potichu (max. 62 db), čo oceníte nielen vy, ale aj ostatní členovia domácnosti. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 60 cm nad elektrickou varnou doskou a 70 cm nad plynovou varnou doskou.

LED osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre vás i vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Tukový filter

Digestor je vybavený aj 2 x kovovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu. Umývateľné tukové filtre poslúžia dlhé roky.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.9 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Trieda energ.účinnosti D
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 304 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Whirlpool AKR 749/1 NB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Katarína

2. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Jana

28. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • Splnil očakávania

František

6. 11. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn