Whirlpool AKR 749/1 WH

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.9 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 336 m3, Počet motorov: 1,


Cena 117,00 €

2,34 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Výsuvný digestor Whirlpool AKR 749/1 WH v bielom farebnom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Jeho šírka je 60 cm. Pri odsávaní pár máte na výber 3 úrovne odsávania a maximálna kapacita odsávania je 371 m³/h. Montáž je možná s odťahom alebo recirkuáciou. Hladina hluku dosahuje na najnižšej úrovni 65 dB. Príkon motora v odsávači je 130 W. Osvetlenie pracovnej plochy zabezpečujú 2 halogénové žiarovky. Odsávač je vhodný na zabudovanie do kuchynskej linky.

 

 

Výsuvný digestor

Výsuvný vstavaný digestor Whirlpool AKR 749/1 WH prináša unikátny dizajn spolu s mimoriadnym výkonom a zaručenými výsledkami. Je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenej miesta v kuchyni. Svojim dizajnom padne do väčšiny kuchýň. So šírkou 60 cm je určený pre inštaláciu pod kuchynskú skrinku, nad varnú dosku. Spoľahlivo odstráni paru a pachy vznikajúce pri varení. Priemer odťahu je 120 mm.

Odťah alebo recirkulácia

Výsuvný digestor poskytuje prevádzku odťahom vzduchu do komína, alebo recirkuláciou. Recirkulácia je možná, len keď je vložený uhlíkový filter Wpro AKB000/1 (nie je súčasťou balenia). Digestor je vybavený tromi stupňami výkonu pre osávanie pary a pachov vznikajúcich pri varení. Maximálny výkon  je 371 m³/h. Napriek mimoriadnemu výkonu pracuje odsávač príjemne potichu s maximálnou hlučnosťou 65 dB, čo oceníte nielen vy, ale aj ostatní členovia domácnosti.

Osvetlenie

Dokonalý prehľad o dianí na varnej doske pri varení máte zaistený praktickým halogénovým osvetlením. Osvetlenie je dostatočné  na to, aby ste mali prehľad o tom čo sa deje na varnej ploche a aby ste mohli pripravované jedlo skontrolovať.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.9 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti D
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 336 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Whirlpool AKR 749/1 WH

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Drahomíra

29. 6. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Anonymný

15. 4. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania