Whirlpool ART 66102


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 194 l, Objem mrazničky: 79 l, Ročná spot. energie: 226 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 479,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 518,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

1,0 / 5

20% Kvalita
Nízka

20% Hodnota za peniaze
Nízka

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool ART 66102 s celkovým objemom 273 litrov ponúka dostatok priestoru pre potraviny. Chladiaca časť má objem 194 litrov a ponúka 3 dverové police, jednu zásuvku na zeleninu a ovocie a 5 sklenených políc. Mrazák v spodnej časti má 79 litrov a je vybavený 3 transparentnými boxmi. Za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín, v prípade výpadku elektriny udrží potraviny v chlade 19 hodín. Dosahovaná hlučnosť pri chladení je len 35 dB. Klimatická trieda: SN-T. Rozmery (VxŠxH): 177 x 54 x 54,5 cm.

6.ZMYSEL Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Control zabezpečuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase. Okamžite reaguje na prípadné výkyvy teploty a rýchlo ju opäť prispôsobuje, tak aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Naviac miminalizuje aj teplotné výkyvy v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou ich kvality a farby. Udrží ich dlhšie čerstvé.

*Obrázok je ilustračný.

Rýchle odmrazovanie

Vďaka technológii LessFrost sa námraza vytvára iba na vnútorných stenách mrazničky. Výparník je zabudovaný do vnútorných bočných stien mrazničky, minimalizuje sa tým tvorba námrazy a výrazne sa uľahčuje a skracuje čas odmrazovania. LessFrost technológia uľahčuje vkladanie a vyberanie zásuviek s potravinami.

 

Rodinné nákupy

Chladnička Whirlpool ART 66102 s objemom 194 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. Potraviny uložíte na pevné sklenené police. Má jednu plastovú maxi zásuvku vhodnú pre ovocie a zeleniny. Vo dverách sú umiestnené tri priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

*Obrázok je ilustračný.

Ovládací panel

Na ovládacom paneli s LED kontrolkami môžete upravovať rôzne nastavenia ako:

  • zapnutie pohotovostného režimu - zatlačením tlačidla na 3 sekundy chladničku vypnete.
  • v režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym zatlačením tlačidla.
  • teplotu v priestore mrazničky a chladničky
  • trojica LED kontroliek ukazuje nastavenie teploty v priestore chladničky. Pomocou tohto tlačidla je možné nastaviť odlišnú teplotu: High (menej chladná), Medium-high, Medium, Medium-low, Low (najchladnejšia), Fast cool (rýchle chladenie).

*Obrázok je ilustračný.

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

*Obrázok je ilustračný.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

*Obrázok je ilustračný.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 273 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Whirlpool ART 66102

20% Kvalita
Nízka

20% Hodnota za peniaze
Nízka

Ako pracujeme s recenziami

Andrea

14. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nízka

Hodnota za peniaze Nízka


  • veľmi hlučná, zvnútra namŕza
  • neodporúčam