Whirlpool ART 66112


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 194 l, Objem mrazničky: 79 l, Ročná spot. energie: 226 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 799,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool ART 66112 s celkovým objemom 273 litrov a s technológiou LessFrost. Využíva technológiu 6. Zmysel. Mraziaca časť v spodnej časti má 79 litrov a obsahuje 2 priehradky a misku na ľad. Mraziaca kapacita je 3,5 kg za 24 hodín, v prípade výpadku je výdrž až 19 hodín. Chladiaca časť s objemom 194 litrov je vybavená 5 poličkami a jedným boxom. Vo dverách chladničky nájdete 4 police a držiak na fľaše. Praktické LED svetlo. Maximálna hlučnosť je 35 dB.

194 litrová chladnička

Chladnička s objemom 194 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. K dispozícii máte 4 sklenené police a jednu policu na uloženie fliaš. Má jednu maxi plastovú zásuvku vhodnú pre ovocie a zeleniny. Vo dverách sú umiestnené štyri priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

6.ZMYSEL Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Control zabezpečuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase. Okamžite reaguje na prípadné výkyvy teploty a rýchlo ju opäť prispôsobuje, tak aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Naviac miminalizuje aj teplotné výkyvy v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou ich kvality a farby. Udrží ich dlhšie čerstvé.

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 79 litrov. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 3,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 19 hodín. Využíva systém LessFrost eliminujúci tvorbu námrazy na stenách mrazničky. 

 

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Ovládací panel

Na ovládacom paneli s LED kontrolkami môžete upravovať rôzne nastavenia ako:

  • zapnutie pohotovostného režimu - zatlačením tlačidla na 3 sekundy chladničku vypnete.
  • v režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym zatlačením tlačidla.
  • teplotu v priestore mrazničky a chladničky
  • trojica LED kontroliek ukazuje nastavenie teploty v priestore chladničky. Pomocou tohto tlačidla je možné nastaviť odlišnú teplotu: High (menej chladná), Medium-high, Medium, Medium-low, Low (najchladnejšia), Fast cool (rýchle chladenie).

Tichá prevádzka

Vstavaná kombinovaná chladnička značky Whirlpool sa radí medzi tiché spotrebiče, keďže jej hlučnosť dosahuje len 35 decibelov. Pri príprave jedla alebo pri pohybe v kuchyni vás nebude prevádzka chladničky rušiť. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 273 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool ART 66112

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Roman

6. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca