Whirlpool ART 9811 SF2

  • Odporúčame
  • Zľava 13 %

Elektronický informačný list


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 227 l, Objem mrazničky: 79 l, Ročná spot. energie: 225 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 193,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 523,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 599,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,48 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 52,40 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

94.3% Kvalita
Výborná

85.7% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool ART 9811 SF2 s celkovým objemom 306 litrov a technológiou 6. Zmysel FreshControl ponúka dostatok priestoru pre potraviny. Chladiaca časť má objem 227 litrov a ponúka 4 dverové police, jednu zásuvku na zeleninu a ovocie, držiak na fľaše a 5 sklenených políc. Mrazák v spodnej časti má 79 litrov a je vybavený 2 transparentnými boxmi a jednou policou. Za 24 hodín zmrazí 3,5 kg potravín, v prípade výpadku elektriny udrží potraviny v chlade 19 hodín. Dosahovaná hlučnosť pri chladení je len 35 dB. Klimatická trieda: SN-T. Rozmery (VxŠxH): 193,5 x 54 x 54,5 cm.

Rodinné nákupy

Chladnička Whirlpool ART 9811 SF2 s objemom 277 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. Potraviny uložíte na pevné sklenené police. Má jednu plastovú maxi zásuvku vhodnú pre ovocie a zeleniny. Vo dverách sú umiestnené štyri priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 79 litrov. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 3,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 19 hodín. Využíva technológiu StopFrost, ktorá hromadí námrazu na kovovej akumulačnej doske. Dosku s námrazou stačí vybrať a opláchnuť. Už žiadne zdĺhavé odmrazovanie.

Čerstvé potraviny

Vstavaná chladnička je vybavená užitočnými technológiami starajúcimi sa o zachovanie kvality uskladnených potravín. Fresh Control udržuje optimálnu teplotu a vlhkosť vo vnútri chladničky. Technológia Freeze Control sa zase stará o to, aby mrazené potraviny mali aj po rozmrazení všetky živiny. Systém Fast Cooling so vstavanými senzormi upravuje teplotu chladenia.

Technológia 6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL zabezpečuje neustálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, ihneď reaguje na výkyvy a rýchlo prispôsobí vhodné podmienky pre uchovanie potravín v chladničke i v mrazničke. Potraviny, ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, zachovávajú si svoju prirodzenú farbu, výživovú hodnotu a nič nevyjde nazmar.

Technológia FreshControl

Technológia FreshControl udržuje potraviny dlhšie čerstvé, rýchlejšie obnovuje teplotu a aktívne reguluje vlhkosť vo vnútri chladničky.

Rýchle chladenie

Funkcia Rýchle chladenie zabezpečuje dlhšiu čerstvosť práve nakúpených potravín. V chladničke je v rýchlo dosiahnutá optimálna teplota pre ich schladenie. 

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

Viac miesta pre potraviny

Inovatívne riešenie vnútorného priestoru Extra space ponúka dostatočný priestor a flexibilitu pre pohodlné a jednoduché usporiadanie potravín v chladničke. Súčasne je možné priestor upraviť podľa vlastných potrieb.

*Obrázok je ilustračný.

Ovládací panel

Nastavenia chladničky a mrazničky je možné upravovať priamo na ovládacom panely. Ukazovateľ teploty umožňuje nastavenie teploty v chladiacom preistore v rozsahu  2 °C až 8 °C) alebo v priestore mrazničky v rozsahu -16 °C až -24 °C. Rovnako je možné nastavovať zvukové výstrahy, a opätovnú aktiváciu spotrebiča zo Stand-by režimu, nastaviť režim prázdniny, alebo rýchle chladenie.

Tichá prevádzka

Vstavaná kombinovaná chladnička značky Whirlpool sa radí medzi tiché spotrebiče práve vďaka Invertorovému kompresoru.  Jej hlučnosť dosahuje len 35 decibelov. Pri príprave jedla alebo pri pohybe v kuchyni vás nebude prevádzka chladničky rušiť. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 306 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

9 recenzií Whirlpool ART 9811 SF2

94.3% Kvalita
Výborná

85.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michaela

9. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Vynikajúci výrobok


Danica

14. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaZuzana

19. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Velka chladnicka
  • Robi sa namraza v mraznicke, cize nie je no frost
  • Nema nastavovanie po ˚C, iba palicky to ukazuje.

Chladnicku s mraznickou pouzivame uz viac ako 2 roky. Nebol s nou ziaden problem zatial. Velmi ma vsak sklamalo, ze to nie je no frost mraznicka, ani ma nenapadlo, ze sa este vyrabaju mraznicky bez no frost. Ale zase prilis ma to neotravuje, iba trocha. Dalsia vec, co je neprijemna je to, ze sa nedaju poriadne otvorit dvere, iba 90˚, ale to neviem ci je chyba chladnicky, alebo ci je to tym, ze je to vstavany spotrebic a inak to nejde.


Vladimíra

11. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Najväčšia vstavaná chladnička podľa objemu.