Whirlpool BI WMWG71483E EU N

Zobraziť


Vstavaná práčka, Energetická trieda D, Kapacita 7 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 69 kWh na 100 cyklov, 15 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom: Nie, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 44,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená vstavaná práčka Whirlpool BI WMWG71483E EU N v bielej farbe . Disponuje s digitálnym displejom, odloženým štartom a detskou poistkou. Kapacita prania je 7 kg bielizne s maximálnou hlučnosťou pri praní 46 dB a 72 dB pri odstreďovaní. Maximálna rýchlosť otáčok dosahuje 1400 ot./min. Menu ponúka 15 pracích programov vrátane krátkeho programu. Vybavená výkonným invertorovým motorom s funkciou SoftMove. Využíva technológiou 6. Zmysel, funkciu FreshCare+ s parou pre mäkkú a voňavú bielizeň či Clean+.

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená vstavná práčka Whirlpool BI WMWG71483E EU N vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne s maximánymi možnými otáčkami odstreďovania 1400 ot./ min. Je vybavená prehľadným displejom, na ktorom sa vám zobrazujú všetky funkcie. 

Až 15 pracích programov

Vstavaná práčka ponúka až 15 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Disponuje aj funkciou odložený štart či detskou poistkou. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený. Programy: Colours 15 °C (farebná bielizeň), Rýchle pranie (30 minútový), Program 20 °C, Program Šport (športové odevy), Prikrývky a bundy, Vlna.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky so sušičkou a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Zabudnite na škvrny

Objavte efektívny spôsob ako eliminovať tie najodolnejšie škvrny. Vyberte jednu z troch úrovní znečistenia: silné, bežné alebo slabé - prídavná funkcia prania Clean+ sa postará o odstránenie škvŕn pri teplote 40 °C.

 

Špeciálne ošetrenie pre všetky typy tkanín

So systémom SoftMove existuje 14 rôznych programov, ktoré zaisťujú perfektné výsledky prania pre každý typ tkaniny, a to vďaka exkluzívnej sade 6 vybraných pohybov bubna, ktoré sa dokážu prispôsobiť rôznym odevom, od najodolnejších po tie najjemnejšie.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

SenseInverter motor

Zásluhou motora SenseInverter sú všetky prírodné textílie vždy chránené, pretože kalibruje pohyby bubna, čo umožňuje oblečeniu vo vnútri stroja uložiť sa k strane bubna, a tým chrániť jeho vlákna pri súčasnom znižovaní trenia a plstenia.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 54.5 cm
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energetickej účinnosti 2021 D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 69 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool BI WMWG71483E EU N

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Eva

22. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá