Whirlpool FFWDB 864349 BV EE


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 55 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka so sušičkou Whirlpool FFWDB 864349 BV EE v bielom prevedení disponuje kapacitou bubna pre pranie 8 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Spotrebič ovládate pomocou tlačidiel a otočného voliča, ktoré sú doplnené displejom. Práčka so sušičkou ponúka 14 programov pre pranie a sušenie. Maximálna dosahovaná hlučnosť pri odstreďovaní 75 dB.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu. 

6. Zmysel

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Invertorový motor

Inovatívny invertorový motor tejto práčky Whirlpool je navrhnutý tak, aby poskytoval dlhodobo tichý výkon. Vychutnajte si ideálne výsledky a trochu viac pokoja.

Detská poistka

Táto práčka Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, aby sa zabránilo náhodnému použitiu tohto spotrebiča deťmi a zvýšila sa bezpečnosť. 

Odložený štart

Funkcia Odložený štart umožní nastaviť práčku tak, aby začala cyklus, kedy vám to bude najviac vyhovovať, čím vám ušetrí čas a energiu.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool FFWDB 864349 BV EE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami