Whirlpool GMAL 6422/IXL


Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 214,00 €

Zľava 14% z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

4,28 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

plynová varná doska Whirlpool GMAL 6422/IXL, 4 varné zóny, 4 otočné gombíky s integrovaným zapaľovaním, nerezové prevedenie, špeciálny povrch iXelium, bezpečnostná poistka proti úniku plynu, 2 liatinové mriežky, 9 stupňov výkonu, rozmery (VxŠxH): 4,1 x 59 x 51 cm

Špeciálna vrstva iXelium

Plynová varná doska Whirlpool GMAL 6422/IXL vyniká mimoriadne jednoduchou a rýchlou údržbou. Má totiž kvalitný nerezový povrch obohatený o špeciálnu vrstvu iXelium. Táto jedinečná vrstva účinne zabraňuje tvorbe nepekných povrchových škvŕn, hrdze, či škrabancov. Čistenie bude odteraz oveľa ľahšie a najmä rýchlejšie. Nerezový povrch je navyše typický svojou dlhou životnosťou a nemenným vzhľadom. 

Varné zóny

Plynová varná doska ponúka 4 samostatné varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Pre rýchlejšie a rovnomernejšie varenie je varná doska vybavená výkonným dvojkruhovým horákom. Jeho špeciálny tvar hornej časti umožňuje lepšie rozložiť plameň a tak je teplo optimálne absorbované. Hrniec je ohrievaný presnejšie a tak vám varná doska pomôže ušetriť čas aj financie.

  • Predná ľavá zóna (dvojkorunková) : 130 mm/výkon 3500 W

  • Zadná ľavá zóna : 75 mm/výkon 1650 W 

  • Zadná pravá zóna (stredná): 75 mm/výkon 1650 W

  • Predná pravá zóna: 50 mm/výkon 1000 W

Stabilné mriežky

Liatinové ochranné mriežky sú veľmi odolné a robustné, zachovajú si svoje vlastnosti po dlhú dobu. Mriežky z liatiny sú tiež o niečo širšie ako smaltované, takže vaše hrnce a panvice budú pri varení stabilnejšie.

Jednoduché zapaľovanie

Plynová varná doska disponuje 4 otočnými gombíkmi s mimoriadne jednoduchým zapaľovaním. Integrované zapaľovanie horákov v ovládacom gombíku zjednodušuje zapálenie plynu. Okrem toho si môžete zvoliť úroveň výkonu. Príprava vašich obľúbených pokrmov tak bude výrazne zjednodušená a zrýchlená. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool GMAL 6422/IXL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené