Whirlpool GMWL 628/IXL EE


Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 254,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

5,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Whirlpool GMWL 628/IXL EE s nerezovým povrchom iXelium a skvelými funkciami poteší i náročných zákazníkov. 4 varné platne s rozličnými výkonmi a priemermi, sú vybavené bezpečnostnou poistkou proti úniku plynu. Jedna z platní disponuje dvojkorunkovým horákom, ktorý zabezpečí rovnomerné rozloženie tepla vďaka duálnemu plameňovému prstencu. Zapaľovanie platní je integrované v 4 gombíkoch v prednej časti varnej dosky. Ovládanie MultilevelFlame umožňuje 9 nastavení úrovní plameňa pre rôzne spôsoby varenia. Súčasťou výbavy sú i 2 liatinové mriežky pre jednoduchšiu manipuláciu s hrncami pri varení.

4 výkonné varné zóny

Na výkonných varných platniach plynovej varnej dosky Whirlpool GMWL 628/IXL EE si jednoducho a rýchlo pripravíte tie najlepšie jedlá. Každá platňa má iný priemer i výkon. Ovládanie MultilevelFlame umožňuje 9 nastavení úrovní plameňa pre rôzne spôsoby varenia. Všetko je jednoduché pomocou 4 otočných gombíkov. Je do nich integrované zapaľovanie horákov. Každý gombík ovláda jednu varnú platňu. Otočte požadovaný gombík a okamžite môžete začať s prípravou lahodných jedál. Gombíky sú striebornej farby a sú umiestnené s prednej časti varnej dosky. 

Nerezový povrch iXelium

Plynová varná doska Whirlpool GMWL 628/IXL EE má prispôsobený kvalitný kovový povrch iXelium. Tento povrch je úžasnou výhodou a perfektným riešením povrchu. Zabraňuje vzniku povrchových škvŕn a nevytvárajú sa na ňom zažltnuté plochy, ktoré sa vytvárajú pri pôsobení vysokých teplôt na bežných varných doskách. Nerezový povrch je odolný i voči poškriabaniu, tvorbe hrdzi alebo akémukoľvek inému poškodeniu. Vďaka povrchovej úprave iXelium máte zaručenú pohodlnú údržbu a jednouché umývanie varnej dosky.

Brúsené gombíky

Plynová varná doska Whirlpool GMWL 628/IXL EE disponuje špeciálnymi ovládačmi potiahnutými transparentnou vrstvou, ktorá im dodáva mimoriadne lesklý vzhľad a zabezpečuje špičkovú odolnosť proti poškrabaniu. Ovládače sú vyrobené z termoreaktívnej živice, ktorá zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Liatinové mriežky

Liatinové ochranné mriežky sú veľmi odolné a robustné, zachovajú si svoje vlastnosti po dlhú dobu. Mriežky z liatiny sú tiež o niečo širšie ako smaltované, takže hrnce a panvice budú pri varení stabilne držať na mieste.

Bezpečnostné ventily

Varné zóny plynovej varnej dosky Whirlpool GMWL 628/IXL EE sú vybavené bezpečnostnými ventilmi proti úniku plynu. Aj pri náhodnom zhasnutí plameňa sa vďaka bezpečnostným ventilom automaticky zastaví prívod plynu a vy sa už nemusíte obávať prípadného nebezpečenstva. Odteraz sa už nebudete musieť obávať nechať jedlo na horáku bez neustáleho dozoru. Varenie s plynovou varnou doskou bude nielen efektívnejšie, ale najmä bezpečnejšie.

Špeciálny dvojkorunkový horák

Plynová varná doska Whirlpool GMWL 628/IXL EE disponuje 4 varnými zónami s rozličnými priemermi a výkonmi. Všetky sú zabezpečené bezpečnostnými ventilmi proti úniku plynu. Predná ľavá zóna sa oproti ostatným vyniká špeciálnym dvojitým horákom. Vďaka duálnemu plameňovému prstencu bude teplota pri varení rovnomerne rozložená na celú plochu hrnca. Varenie tak bude oveľa efektívnejšie a tiež rýchlejšie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool GMWL 628/IXL EE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené