Whirlpool GOB 616/NB

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Smalt, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 4,9 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 198,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 206,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 19,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Whirlpool GOB 616/NB v prevedení čierne sklo má šírku 60 cm. Je vybavená 4 plynovými horákmi s rôznym výkonom a priemerom. Horáky majú bezpečnostné ventily, ktoré uzavrú prívod plynu pri náhodnom zhasnutí. Ovládanie je umiestnené v prednej časti pomocou 4 otočných gombíkov, v ktorých je integrované elektrické zapaľovanie. Varné zóny sú chránené kvalitnými bezpečnostnými mriežkami, vyrobenými z liatiny.

Štýlové čierne prevedenie

Ak hľadáte moderný spotrebič, ktorý nie je len výkonný, ale zároveň skrášli vašu kuchyňu, potom je pre vás plynová varná doska Whirlpool GOB 616/NB tá pravá. Jej povrch je vyrobený z kvalitného a pevného tvrdeného skla, ktoré je mimoriadne odolné a pevné. Ponúkame ho v elegantnom čiernom prevedení, ktoré ešte viac zvýrazní luxusný nádych varnej dosky. S touto štýlovou varnou doskou bude varenie radosťou a zároveň skrášli každú kuchynskú linku. 

Jednoduché zapaľovanie

Odteraz môže byť zapaľovanie horákov oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Táto kvalitná plynová varná doska disponuje 4 otočnými gombíkmi s mimoriadne jednoduchým zapaľovaním. Intergované zapaľovanie horákov v ovládacom gombíku zjednodušuje zapálenie plynu. Stačí gombík otočiť na symbol iskra a držať ho zatlačený, kým sa plameň automaticky nezapáli. Príprava vašich obľúbených pokrmov tak bude výrazne zjednodušená a zrýchlená.

Stabilita hrncov

Plynová varná doska diposnuje s liatinovými mriežky, ktoré sú extrémne odolné a robustné, takže môžete byť pokojný, čo sa týka ich dlhodobej životnosti. Mriežky sú širšie, takže vaše hrnce a panvice budú pri varení stabilnejšie.

Bezpečnostný ventil

Predchádzajte zbytočným nehodám vo vašej kuchyni. Každý horák varnej doky má bezpečnostný ventil, ktorý vás ochráni pred prípadným nebezpečenstvom a zabráni úniku plynu. Pri náhodnom zhasnutí plameňa ventil jednoducho zastaví prívod plynu. Varte bezpečne a ochráňte vašich blízkych.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklenené
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Štandardný horák (počet) 4

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Whirlpool GOB 616/NB

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Roland

29. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná