Whirlpool MWP 338 SX

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Vstavaný displej: Áno, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Áno, Vnútorný objem: 33 L, Výkon grilu: 1200 W, Typ varenia: horúci vzduch, Integrované hodiny: Áno,


Cena 229,00 €

Zľava 18 % z pôvodnej ceny: 279,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 338 SX v nerezovej farbe má vnútorný objem 33 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horúceho vzduchu 1700 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku a otočného voliča, nastavené funkcie sú zobrazované na zelenom grafickom displeji. Ponúka 7 úrovní výkonu a funkcie: 6.Zmysel varenie v pare, 6.Zmysel ohrev, Jet menu, Jet Defrost, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, rýchly predohrev, horúci vzduch, horúci vzduch + mikrovlny, turbogril, turbogril + mikrovlny, defrost/ručné rozmrazovanie, Autoclean micro, Stop rotácie taniera a časovač. Dvierka sa otvrárajú nadol pomocou rukoväte. Vnútorný nerezový priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 36 cm. Príslušenstvo: otočný tanier, crisp tanier, držiak crisp taniera.

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej nerezovej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 338 SX príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 33 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 900 W , výkon grilu 1200 W a výkon horúceho vzuchu 1700 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 3D distribúcie mikrovĺn.K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia prípravu pokrmov a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete funkcie: 6.Zmysel varenie v pare, 6.Zmysel ohrev, Jet menu, Jet Defrost, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, rýchly predohrev, horúci vzduch, horúci vzduch + mikrovlny, turbogril, turbogril + mikrovlny, defrost/ručné rozmrazovanie, Autoclean micro, Stop rotácie taniera a časovač.
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené. Ponúka tiež funkciu Steam pre prípravu zdravých pokrmov pri varení v pare (v parnej nádobe).

Varenie v pare

Varenie v pare umožňuje prípravu tých najzdravších a najchutnejších receptov stlačením jediného tlačidla. Vďaka oddelenému priestoru pre dva rôzne pokrmy nedochádza k prelínaniu vôní a môžete pripravovať viac jedál súčasne.

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 33 L
Výkon grilu 1200 W
Typ varenia horúci vzduch
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool MWP 338 SX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené