Whirlpool MWP 338 SX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
269,00 €

Pôvodná cena 279,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 338 SX v nerezovej farbe má vnútorný objem 33 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horúceho vzduchu 1700 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku a otočného voliča, nastavené funkcie sú zobrazované na zelenom grafickom displeji. Ponúka 7 úrovní výkonu a funkcie: 6.Zmysel varenie v pare, 6.Zmysel ohrev, Jet menu, Jet Defrost, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, rýchly predohrev, horúci vzduch, horúci vzduch + mikrovlny, turbogril, turbogril + mikrovlny, defrost/ručné rozmrazovanie, Autoclean micro, Stop rotácie taniera a časovač. Dvierka sa otvrárajú nadol pomocou rukoväte. Vnútorný nerezový priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 36 cm. Príslušenstvo: otočný tanier, crisp tanier, držiak crisp taniera.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Panasonic NN-DS596MEPG Panasonic NN-DS596MEPG

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG v čiernom prevedení so striebornými prvkami ponúka 27 litrový vnútorný priestor. Ponúka varenie s parou, súčasné kombinované varenie, invertorovú technológiu, mikrovlny, gril aj rozmrazovanie vo veľkej vnútornej ploche. Maximálny mikrovlnný výkon je 1000 W a výkon grilu 1200 W. Ovládanie je veľmi moderné, pomocou dotyku. Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG má štýlový dizajn s výklopným otváraním dvier so stabilným madlom. Panvica Panacrunch je ideálna pre rovnomernú prípravu pokrmov bez potreby ich otáčania.

Základné parametre

  • Vstavaný displej: Áno
  • Počet programov: 23
  • Dizajn skrine: voľnestojací

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej nerezovej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 338 SX príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 33 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 900 W , výkon grilu 1200 W a výkon horúceho vzuchu 1700 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 3D distribúcie mikrovĺn.K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia prípravu pokrmov a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete funkcie: 6.Zmysel varenie v pare, 6.Zmysel ohrev, Jet menu, Jet Defrost, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, rýchly predohrev, horúci vzduch, horúci vzduch + mikrovlny, turbogril, turbogril + mikrovlny, defrost/ručné rozmrazovanie, Autoclean micro, Stop rotácie taniera a časovač.
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené. Ponúka tiež funkciu Steam pre prípravu zdravých pokrmov pri varení v pare (v parnej nádobe).

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Pripravte si chrumkavé a zdravé jedlá bez tuku

Špeciálny algoritmus, ktorý podľa požadovanej chrumkavosti upravuje prúdenie vzduchu ponúka funkcia Crisp Fry. Tá pomáha pripravovať dokonalé pokrmi bez použitia oleja, máte tak možnosť pripraviť zdravšiu alternatívu jedla ako je smaženie na panvici. Automatické programy technológie 6.Zmysel vám užmožňujú vybrať si z 18 možností a pripraviť tak čokoľvek od mäsa a rýb po zeleninu alebo mrazené jedlo.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Pripravte zdravé pokrmy v pare

Funkcia Steam&Boil ponúka prípravu chutných pokrmov jednoducho a rýchlo. Prirodzená sila pary umožňuje jednoduchú prípravu jedál, špeciálne príslušenstvo chuť vylepší a zachová nutričné hodnoty jedla. Senzor vlhkosti stráži hladinu vody v nádobe a intuitívne upravuje čas potrebný na prípravu jedla.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Pripojené súbory

WHIRLPOOL MWP 338 SX,návod [*.pdf, 31.33 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Áno
Vnútorný objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Typ varenia: horúci vzduch
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt. otočného taniera: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 49 cm
Výška: 37,3 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 25,95 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Funkcie

Gril: Áno
Typ varenia: horúci vzduch
Integrované hodiny: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991537710

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore