Whirlpool SP40 802 EU 2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 049,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 20,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 802 EU 2 uskladní pohodlne množstvo potravín. Objem chladiacej časti ponúka skladovací priestor 299 litrov a mrazničky 101 litrov. Horná časť je chladiaca, tá ponúka dostatočný priestor pre uskladnenie potravín na 5 sklenených poličkách alebo v dverových poličkách. V zóne 0°C je možné skladovať čerstvé potraviny v optimálnych podmienkach. Pre uskladnenie ovocia a zeleniny poslúžia 2 priehľadné platové zásuvky. Prehľad o všetkom zabezpečí LED osvetlenie. 6.ZMYSEL Fresh Control aktívne kontroluje vlhkosť za účelom zachovania ideálnych podmienok pre dlhodobú sviežosť. Mraznička má mraziacu kapacitu je 12 kg/24 hod a akumulačnú dobu v prípade výpadku prúdu 28 hodín. Interiér mrazničky ponúka 3 priehľadné plastové zásuvky. Mraznička sa odmrazuje Stop frost systémom - námraza je kumulovaná námraza na doske v hornej časti mrazničky. Stačí ju len opláchnuť pod studenou vodou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Miele KFN 37232 Miele KFN 37232

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFN 37232 má elektronické ovládanie. Chladiaca časť má 194 l a jej vnútornú výbavu tvoria 4 sklenené police, 1 priehľadná plastová priehradka pre skladovanie ovocia a zeleniny, polica na fľaše, dverové police a LED osvetlenie. Mraznička je umiestnená dole a jej objem ponúka 68 l skladovacieho priestoru rozdeleného do 3 zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín. No Frost technológia kombinovanej chladničky Miele KFN 37232 vďaka cirkulácii vzduchu netvorí žiadny ľad a nie je potrebné ju rozmrazovať. DynaCool rovnomerne rozptyľuje teplotu pomocou ventilátora v chladničke.

Základné parametre

  • Výška: 177 cm
  • Maximálna hlučnosť: 38 dB
  • Celkový čistý objem: 256 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dostatok miesta pre vaše potraviny

Vstavaná kombinovaná NoFrost chladnička Whirlpool SP40 802 EU 2 ponúka dostatočne veľkú kapacitu pre uskladnenie vašich potravín. Jej celkový využiteľný objem je 400 litrov, z čoho 299 litrov patrí chladiacej časti  a mraziacej časti 101 litrov, takže máte dostatok priestoru v oboch častiach kombinovanej chladničky. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria  sklenené police, 1 zásuvka na zeleninu a ovocie a 1 zásuvka zóna 0°C pre skladovanie čerstvých potravín. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED osvetlením.

6.ZMYSEL Fresh Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Fresh Control aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť pre štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín. Ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Potraviny udrží dlhšie čerstvé.

Ovládací panel

Nastavenia chladničky a mrazničky je možné upravovať priamo na ovládacom panely. Ukazovateľ teploty umožňuje nastavenie teploty v chladiacom preistore v rozsahu  2 °C až 8 °C) alebo v priestore mrazničky v rozsahu -16 °C až -24 °C. Rovnako je možné nastavovať zvukové výstrahy, a opätovnú aktiváciu spotrebiča zo Stand-by režimu, nastaviť režim prázdniny, alebo rýchle chladenie.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 101 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje StopFrost systémom. Beznámrazové riešenie priestoru mrazničky. Námrazu stačí spláchnuť pod studenou vodou. Jej mraziaci výkon dosahuje 12 kg/24 hod. Mrazené potraviny môžete skladovať v 3 priehľadných plastových košoch. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Jednoduché odmrazovanie

StopFrost Systém kumuluje námrazu v špeciálnom kolektore v mrazničke, čím zabraňuje vytváraniu námrazy po jej vnútorných stenách a na samotných potravinách. Rozmrazenie tak zaberie len 1 minútu a to odmontovaním kolektora námrazy a jeho opláchnutím pod tečúcou vodou.

Pripojené súbory

IL_SK_2075179 [*.pdf, 46.95 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 193,5 cm
Maximálna hlučnosť: 35 dB
Celkový čistý objem: 400 L
Dvojokruhový NoFrost: Nie
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 69 cm
Výška: 193,5 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 74 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 35 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 400 L
Uchytenie dverí: Koľajničkové uchytenie

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 299 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 248 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 28 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991602270

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore