Whirlpool SP40 802 EU 2


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 299 l, Objem mrazničky: 101 l, Ročná spot. energie: 248 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Šírka: 69 cm, Výška: 193,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 829,99 €

Zľava 24 % z predchádzajúcej ceny: 1 099,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 83,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 802 EU 2 uskladní pohodlne množstvo potravín. Objem chladiacej časti ponúka skladovací priestor 299 litrov a mrazničky 101 litrov. Horná časť je chladiaca, tá ponúka dostatočný priestor pre uskladnenie potravín na 5 sklenených poličkách alebo v dverových poličkách. V zóne 0°C je možné skladovať čerstvé potraviny v optimálnych podmienkach. Pre uskladnenie ovocia a zeleniny poslúžia 2 priehľadné platové zásuvky. Prehľad o všetkom zabezpečí LED osvetlenie. 6.ZMYSEL Fresh Control aktívne kontroluje vlhkosť za účelom zachovania ideálnych podmienok pre dlhodobú sviežosť. Mraznička má mraziacu kapacitu je 12 kg/24 hod a akumulačnú dobu v prípade výpadku prúdu 28 hodín. Interiér mrazničky ponúka 3 priehľadné plastové zásuvky. Mraznička sa odmrazuje Stop frost systémom - námraza je kumulovaná námraza na doske v hornej časti mrazničky. Stačí ju len opláchnuť pod studenou vodou.

Dostatok miesta pre vaše potraviny

Vstavaná kombinovaná NoFrost chladnička Whirlpool SP40 802 EU 2 ponúka dostatočne veľkú kapacitu pre uskladnenie vašich potravín. Jej celkový využiteľný objem je 400 litrov, z čoho 299 litrov patrí chladiacej časti  a mraziacej časti 101 litrov, takže máte dostatok priestoru v oboch častiach kombinovanej chladničky. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria  sklenené police, 1 zásuvka na zeleninu a ovocie a 1 zásuvka zóna 0°C pre skladovanie čerstvých potravín. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED osvetlením.

6. zmysel Fresh Control

Vstavaná chladnička so 6. zmyslom Fresh Control aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť pre štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín. Ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Potraviny udrží dlhšie čerstvé.

Ovládací panel

Nastavenia chladničky a mrazničky je možné upravovať priamo na ovládacom panely. Ukazovateľ teploty umožňuje nastavenie teploty v chladiacom preistore v rozsahu  2 °C až 8 °C) alebo v priestore mrazničky v rozsahu -16 °C až -24 °C. Rovnako je možné nastavovať zvukové výstrahy, a opätovnú aktiváciu spotrebiča zo Stand-by režimu, nastaviť režim prázdniny, alebo rýchle chladenie.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 101 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje StopFrost systémom. Beznámrazové riešenie priestoru mrazničky. Námrazu stačí spláchnuť pod studenou vodou. Jej mraziaci výkon dosahuje 12 kg/24 hod. Mrazené potraviny môžete skladovať v 3 priehľadných plastových košoch. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Jednoduché odmrazovanie

StopFrost Systém kumuluje námrazu v špeciálnom kolektore v mrazničke, čím zabraňuje vytváraniu námrazy po jej vnútorných stenách a na samotných potravinách. Rozmrazenie tak zaberie len 1 minútu a to odmontovaním kolektora námrazy a jeho opláchnutím pod tečúcou vodou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 400 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Whirlpool SP40 802 EU 2

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

MOJASKRINA.SK, s. r. o.

2. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


upla spokojnost


Ladislav

16. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaTatiana

15. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Priestranná chladnička, väčšia ako ostatné vstavané chladničky, spokojnosť s produktom.


Vladimíra

25. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Väčší úložný priestor

Nay Elektra , servis , poradenstvo na Slovensku naj je Nay :) <br /> Rýchla doprava , profesionálni ľudia od predajcu až k doprave :)