Whirlpool SW6 AM2Q W 2


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 319 l, Ročná spot. energie: 113 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Šírka: 59,5 cm, Výška: 167 cm. Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,18 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 45,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Whirlpool SW6 AM2Q W 2 v bielom prevedení je vybavená technológiou 6.ZMYSEL Fresh Control, ktorá aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť pre štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín, ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Ovládanie chladničky je elektronické pomocou tlačidiel. Celkový objem dosahuje 319 l. Disponuje funkciou superchladenia. Vnútorné vybavenie jednodverovej chladničky Whirlpool SW6 AM2Q W 2 je tvorené LED žiarovkou, 6 sklenenými poličkami z toho sú 4 nastaviteľných, 1 zásuvkou na ovocie a zeleninu a 4 poličkami vo dverách. Hlučnosť: 38 dB.

Chladnička Whirlpool SW6 AM2Q W 2

Monoklimatická chladnička Whirlpool SW6 AM2Q W 2 v bielej farbe disponuje dostatočným objemom 319 litrov a vďaka tomu poskytne dostatok miesta pre uskladnenie všetkých potravín. Vnútorné vybavenie chladničky pozostáva zo 6 sklenených poličiek, z toho sú 5 výškovo nastaviteľné. Ďalej je vybavená zásuvkou na ovocie a zeleninu, LED osvetlením a 4 priehradkami vo dverách. Zaradená je do energetickej triedy E a klimatickej triedy SN-T. 

Technológia 6.ZMYSEL FreshControl 

Jednodverová chladnička disponuje inovatívnou technológiou 6.ZMYSEL FreshControl, ktorá aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť a reguluje vnútornú teplotu, a tým zabezpečí až štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín. Ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Vďaka tomu si potraviny zachovaju svoju čerstvosť a chuť. 

Automatické odmrazovanie 

Odmrazovanie chladničky prebieha automaticky a rozmrazuje sa v pravidelných intervaloch. Na zadnej strane chladničky sa počas rozmrazovania vytvára rozpustená námraza- voda. Tá steká cez žliabok do zadnej misky, ktorá sa nachádza nad kompresorom, a odtiaľ na odparí. 

Praktická výbava

Jednodverová chladnička je vybavená systémom Multi-flow, ktorý sa postará o rovnomerný prívod chladeného vzduchu do celého priestoru chladničky. Ventilátor zase zabezpečí rovnomernú teplotu v celom priestore chladničky. Ďalej disponuje funkciou Superchladenie, ktorá mimoriadne rýchlo schladí práve vložené potraviny. 

Tichá prevádzka a jednoduché ovládanie

Vstavaná jednodverová chladnička nebude rušiť nadmerným hlukom. Maximálna hlučnosť dosahuje len 38 dB. Vďaka tichej prevádzke môžete v kľude relaxovať. Ovládanie chladničky je elektronické prostrednícvom tlačidiel. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 167 cm
Celkový čistý objem 319 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool SW6 AM2Q W 2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami