Whirlpool TDLR 65230SS EU/N

28× Zobraziť

 • Odporúčame
 • Doprava zadarmo
 • Akcia

Elektronický informačný list


Maximálna hlučnosť: 77 dB, Kapacita bubna: 6.5 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 339,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

31×

93% Kvalita
Výborná

89% Hodnota za peniaze
Výborná

28 + nakupů

Zobraziť 31 recenzií

Popis produktu

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLR 65230SS EU/N v bielej farbe. Kapacita bubna je 6,5 kg a ponúka až 13 pracích programov. Disponuje funkciou 6. zmysel s automatickým nastavením parametrov pre efektívne pranie. Nechýba odložený štart, ukazovateľ servisu, vodného filtra, prívodu vody a upchaného vodného filtra. Samozrejmosťou je detská poistka. Maximálna rýchlosť otáčok dosahuje 1200 ot./min. Hlučnosť pri praní je 58 dB, pri odstreďovaní je to 77 dB. Ovládanie pomocou hlavného otočného voliča a LED displeja. Rozmery práčky (VxŠxH): 90 x 40 x 60 cm.

Whirlpool TDLR 65230SS EU/N

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLR 65230SS EU/N sa vojde aj do menších priestorov. Vyperie 6,5 kg bielizne. Pri odstreďovaní je rýchlosť otáčok 1200 otáčok za minútu. Pri praní dosahuje hlučnosť 58 dB, pri odstreďovaní je hladina hluku na 77 dB. Má niekoľko funkcií ukazovateľov, ktoré pomáhajú predchádzať poškodeniu a rýchlemu opotrebovaniu. 

 • odložený štart

 • detská poistka

 • ukazovateľ servisu

 • ukazovateľ upchaného vodného filtra

 • ukazovateľ prívodu vody

 • Veľké plniace otvory dávkovača umožňujú jednoduchšiu kontrolu množstva pridávaných prostriedkov.

6.ZMYSEL

Technológia rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon, pričom ušetrí až 50 % energie, vody a času. Technológia 6.ZMYSEL automaticky nastaví tie najlepšie parametre pre každý typ bielizne.

FreshCare

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

SoftOpening

SoftOpening otvárania dverí práčky umožňuje ľahšie vkladanie a vyberanie bielizne ako kedykoľvek predtým. Bubón otvoríte jedným dotykom, čo je v okamžiku, keď máte plné ruky bielizne, neskutočne pohodlné.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Colour 15° v práčkach TDLR 65230SS EU/N zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnom praní bez vzájomného zafarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 13 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

 • Programy: Zmiešaná bielizeň, Eco 40-60, 20°C program, Farebné, Vlna, Jemná bielizeň, Hygiena, Syntetika, Rýchly 30 minútový program, Bavlna, Eco Bavlna, Odstreďovanie, Plákanie + odstreďovanie

 • Voliteľné funkcie: Colours 15°, FreshCare, Odložený štart, Rýchly, Predpieranie, Šetrič energie, Intenzívne plákanie, Odstreďovanie, Detská poistka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 77 dB
Kapacita bubna 6.5 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

31 recenzií Whirlpool TDLR 65230SS EU/N

93% Kvalita
Výborná

89% Hodnota za peniaze
Výborná

Katarína

11. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • dizajn a parametre
 • zatiaľ som nezistila nič negatívneho

Nakupujem u Vás už dlhšie, lebo máte prehladný a zrozumiteľný portál - dobre sa v ňom orientuje - a i spôsob objednávania je jednoduchý. Kúpený tovar prišiel v dohodnutom čase a starý výrobok bol odnesený. S Vašimi službami som spokojná a budem ich odporúčať aj mojim známym. Doc.Horecká


Margita

10. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • máme krátko, zatiaľ spokojnosť

Eva

10. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMariana

6. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


funguje ako ma, spokojnost