Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N


Práčka plnená zhora, Energetická trieda D, Kapacita 6,5 kg bielizne, 1300 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Šírka: 40 cm. Viac info


Cena 449,99 €

NAY Extra bonus 10 %

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup Zobraziť nápoveď

45,00 €


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

26×

89.4% Kvalita
Výborná

87.1% Hodnota za peniaze
Výborná

26 + nakupů

Zobraziť 26 recenzií

Popis produktu

Zhora plnenou práčkou Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N naraz vyperiete až 6,5 kg špinavej bielizne. Disponuje intuitívnym ovládaním a 6. zmyslom. Oceníte špeciálny program pre rýchle pranie. Za 30 minút je bielizeň vypratá a pripravená na zavesenie. Najväčšou prednosťou práčky Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N je inovatívna technológia ZEN, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť. Otáčky odstreďovania sú maximálne 1300 ot./min.

Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N  so supertichým ZEN motorom s priamym pohonom bubna práčky a s displejom pre zobrazenie funkcií, teploty a času. Naraz vyperiete 6,5 kg špinavej bielizne s maximálnou energetickou úsporou. Veľké plniace otvory dávkovača umožňujú jednoduchšiu kontrolu množstva pridávaných prostriedkov.

Technológia ZEN

Hľadáte dokonalosť? Túžite po pokoji? Vďaka jedinečnej technológii ZEN spoločnosti Whirlpool ponúkajú zhora plnené práčky vysoký výkon takmer v absolútnom tichu: dokonalé podmienky pre plnohodnotnú relaxáciu cez deň alebo v noci. Inovatívna technológia ZEN nahrádza tradičný remeňový pohon vysoko výkonným trakčným motorom, ktorý bubon otáča priamo, nie prevodmi. Výsledkom je najlepšia odstreďovacia schopnosť vo svojej triede pri nízkych otáčkach odstreďovania, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a zvoliť program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

FreshCare

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Colour 15° v práčkach TDLR 65230SS EU/N zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnom praní bez vzájomného zafarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15 °C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40 °C.

Obľúbené džínsové oblečenie

Tento program bude veľmi užitočný na pranie všetkých odevov z džínsoviny, čo pomôže zachovať ich farbu a atraktívny vzhľad dlhšie.

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 14 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Na mierne znečistené prádlo je určené rýchle a praktické 30 °C/30 min. pranie. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Práčka disponuje aj voľbou odložený štart. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • programy: rýchle 30´, Aqua saver, farebná bielizeň, džínsy, hygiena, vlna, jemná bielizeň, syntetika, bavlna, zmiešaná bielizeň, Eco Bavlna
  • prídavné funkcie: prevetrávanie bielizne, farby 15°, rýchly, intenzívne plákanie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 72 dB
Kapacita bubna 6.5 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1300 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

26 recenzií Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N

89.4% Kvalita
Výborná

87.1% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

5. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

3. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Tichá, úsporná
  • Kompaktné rozmery

Vlastimil

24. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • pekny dizajn, funkcie, 6,5kg, tichy pohon
  • nic

Lenka

6. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná