Whirlpool UW4 F2Y WB F 2

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %

Výška: 142 cm, Celkový čistý objem: 179 L, Mraziaci výkon: 26 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 399,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Whirlpool UW4 F2Y WB F 2 v bielej farbe s beznámrazovým systémom 6.ZMYSEL No Frost zabezpečí rovnomerné prúdenie vzduchu v interiéri mrazničky a znižuje vlhkosť, čim zabraňuje tvorbe námrazy. Ovládanie je elektronické pomocou tlačidiel. Vnútorný priestor ponúka 179 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 26 kg/24 hod a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 24 hodín. Využíva aj funkciu Rýchle zmrazenie. Vnútorné vybavenie tvoria 4 zásuvky (z toho 1 Max zásuvka) a výklopné dvierka. Pohodlné otváranie pomocou madla.

6. ZMYSEL

Skriňová mraznička Whirlpool UW4 F2Y WB F 2 v bielej farbe s beznámrazovým systémom 6.ZMYSEL No Frost zabezpečí rovnomerné prúdenie vzduchu v interiéri mrazničky a znižuje vlhkosť, čim zabraňuje tvorbe námrazy. Vnútorný priestor ponúka 179 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 26 kg/24 hod a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 24 hodín. 

4 zásuvky

Skriňová mraznička Whirlpool UW4 F2Y WB F 2 poskytuje 4 zásuvky, z toho 1 Max, 1 výklopné dvierka mraziaceho priečinku, ktoré vám pomôžu upratať vaše zásoby potravín. Priehľadné zásuvky vám umožnia vidieť, aké potraviny v nich sú bez toho, aby ste ich otvorili.

Rýchle mrazenie

Už žiadne čakanie na zmrazenie jedla: proces chladenia je urýchlený vďaka stlačeniu gombíka a umožňuje lepšie zachovanie obľúbených jedál.

Jedndoduché ovládanie

Vnútorný dotykový displej Centauro ponúka jednoduchú kontrolu vášho spotrebiča a poskytuje špeciálne funkcie pre ešte lepšie používanie. Displej ponúka nastaveie funkcie ProFreeze, ktorá eliminuje riziko popálenín mrazom. S gombíkom nočného programu Eco môžete šetriť energiu.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 142 cm
Celkový čistý objem 179 L
Mraziaci výkon 26 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool UW4 F2Y WB F 2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené