Whirlpool W7 MD540

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
439,00 €

Pôvodná cena 549,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MD540 so 6.Zmyslom a kompaktnými rozmermi má maximálny výkon mikrovĺn 800 W a výkon grilu 1000 W. Ponúka funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie. Ovládaná je pomocou čiernobieleho grafického displeja, ktorý je umiestnený v prednej časti a 2 zatláčacích gombíkov. Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MD540 je v prevedení čierna + nerez s rámom s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Otváranie dverí: dole. Dvere sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra má vnútorný objem 31 l a jej vnútorné vybavenie pozostáva z otočného taniera s priemerom 32,5 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou multifunkčnou mikrovlnnou rúrou so 6. zmyslom Whirlpool W7 MD540 a jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je vstavaná mikrovlnná rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Mikrovlnná rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, zapekaním Crisp, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 800 W a gilom s výkonom 1000 W. Vstavaná mikrovlnná rúra z rady W collection W7 spája v sebe prepracované detaly s nadčasovým dizajnom. Doladí tak takmer každú štýlovú kuchyňu. Spotrebiče z W Collection je možné spolu zladiť a vytvoriť tak harmonickú kuchyňu v sklenenom dizajne kombinovanom s leštenou oceľou.

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Asistovaný displej

Vstavaná mikrovlnná rúra je vybavená LCD displejom s dobrou čitateľnosťou. Zobrazuje symboly a krátke texty, ktoré poskytujú jasné a logické pokyny pre pečenie od začiatku až do konca. Stačí vybrať typ pripravovanej potraviny a rúra si automaticky nastaví správny program aj čas pre pečenie aby boli výsledky dokonalé. Technológia 6.Zmysel vás prevedie receptom krok za krokom. Uľahčí vám prípravu mnohých pokrmov.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Pripravte zdravé pokrmy pomocou pary

Funkcia Steam&Boil umožňuje prípravu jedál rýchlejšie a jednoduchšie. Prirodzená sila pary umožňuje prípravu chutných pokrmov. V kombinácii so špeciálnym príslušenstvom bude jedlo chutné a zachová si svoje nutričné hodnoty. Senzor vlhkosti stráži hladinu vody v nádobe a intuitívne upravuje čas, ktorý je potrebný pre prípravu jedál. Proces varenia je tak priam dokonalý.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Pohodlná príprava

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dotykového čiernobieleho grafického displeja a dvoch zatláčacích gombíkov. Vďaka nim môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča majú sa otvárajú pomocou rukoväte dole a sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Dokonalý pomocník

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry je v nerezovom prevedení so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem 31 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 32,5 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko zohriať či rozmraziť vaše potraviny a hotové jedlá. Funkcia Crisp s jedinečným tanierom Crisp a systémom 3D distribúcie mikrovĺn, vysokorýchlostný gril a rotácia taniera pracujú súčinne pre dosiahnutie vysokých teplôt, ktoré sú potrebné pre upečenie alebo usmaženie chrumkavých pokrmov za pár minút. Vybrať si môžete zo 7 úrovní ohrevu s maximálnym mikrovlnným výkonom 800 W a výkonom grilu 1000 W:

  • funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie.

Pripojené súbory

Whirlpool W7 MD540 [*.pdf, 2.7 MB] Návod v slovenčine W7 MD540SK (stiahnuť) [*.pdf, 2.62 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ ovládania: elektronické
Gril: Áno
Vnútorný objem: 31 L
Mikrovlnný výkon: 800 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 31 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 800 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Šírka pre zabudovanie: 56 cm
Výška: 38,5 cm
Hĺbka: 46,8 cm
Hmotnosť: 27 Kg
Hĺbka pre zabudovanie: 55 cm
Výška pre zabudovanie: 38 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 29
Gril: Áno
Integrované hodiny: Áno
Otočný tanier: Áno
Prídav.typ varenia: gril

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Kovový Rámček: Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991539610

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore