Whirlpool W7 MN840

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
326,00 €

Pôvodná cena 389,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,52 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MN840 s kompaktnými rozmermi má maximálny výkon mikrovĺn 750 W a výkon grilu 700 W. Ponúka funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie. Ovládaná je pomocou čiernobieleho grafického displeja, ktorý je umiestnený v prednej časti. Vstavaná mirkrovlnná rúra je v prevedení čierna + nerez s rámom s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Záves dverí: vľavo. Dvere sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra má vnútorný objem 22 l a jej vnútorné vybavenie pozostáva z otočného taniera s priemerom 25 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Zvážte aj tento produkt

AEG KME721000M AEG KME721000M

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná mikrovlnná rúra AEG KME721000M s elektronickým odtykovým ovládaním modernom prevedení, spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Rúra vám umožní variť, grilovať, zohrievať či rozmrazovať pokrmy, ponúka výkon porovnateľný s výrazne väčšími modelmi. objem tejto kompaktnej rúry je 46 litrov. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami napr: zabudované recepty, automatické hmotnostné programy. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča. Farba: antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov

Základné parametre

  • Typ ovládania: elektronické
  • Gril: Áno
  • Vnútorný objem: 46 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou mikrovlnnou rúrou  Whirlpool W7 MN840 dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených čiernych dvierok, vďaka tomu je vstavaná mikrovlnná rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Mikrovlnná rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, zapekaním Crisp, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 750 W a 4 možnosťami nastavenia výkonu. Vstavaná mikrovlnná rúra z rady W collection W7 spája v sebe prepracované detaly s nadčasovým dizajnom. Doladí tak takmer každú štýlovú kuchyňu. Spotrebiče z W Collection je možné spolu zladiť a vytvoriť tak harmonickú kuchyňu v sklenenom dizajne kombinovanom s leštenou oceľou.

Digitálny displej

Vstavaná mikrovlnná rúra je vybavená veľkým digitálnym displejom s dobrou čitateľnosťou. Uľahčí vám prípravu mnohých pokrmov.

Povrchová úprava AFP aby rúra vyzerala ako nová

Vstavaná mikrovlnná rúra má povrchovú úpravu AFP (proti otlačkom prstov). Nekonečné leštenie a upratovanie povrchu spotrebiča už bude minulosťou. Špeciálna povrchová úprava proti otlačkom prstov zabezpečí aby povrch rúry zostal stále čistý.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dotykového čiernobieleho grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča majú záves vľavo a sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Detská poistka

V prípade, že máte doma aj malé deti, mikrovlnná rúra ponúka dodatočnú ochranu v podobe uzamykateľného ovládacieho panelu. Stačí na pár sekúnd stlačiť určené tlačidlá a mikrovlnná rúra ostane uzamknutá.

Dokonalý pomocník

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry je v nerezovom prevedení so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem 22 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 25 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko zohriať či rozmraziť vaše potraviny a hotové jedlá. Funkcia Crisp s jedinečným tanierom Crisp a systémom 3D distribúcie mikrovĺn, vysokorýchlostný gril a rotácia taniera pracujú súčinne pre dosiahnutie vysokých teplôt, ktoré sú potrebné pre upečenie alebo usmaženie chrumkavých pokrmov za pár minút. Pokiaľ máte chuť na chutné grilované jedlo stačí zvoliť túto funkciu a máte možnosť si pripraviť zapekané pokrmy, hriank so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku či zeleninu. Vybrať si môžete zo 4 stupňov ohrevu s maximálnym mikrovlnným výkonom 750 W a výkonom grilu 700 W:

  • funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine W7 MN840SK (stiahnuť) [*.pdf, 532.11 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ ovládania: elektronické
Gril: Áno
Vnútorný objem: 22 L
Mikrovlnný výkon: 750 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 22 L
Výkon grilu: 700 W
Mikrovlnný výkon: 750 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Šírka pre zabudovanie: 56 cm
Výška: 38,2 cm
Hĺbka: 32 cm
Hmotnosť: 21 Kg
Hĺbka pre zabudovanie: 30 cm
Výška pre zabudovanie: 36 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Kovový Rámček: Nie

Funkcie

Gril: Áno
Integrované hodiny: Áno
Otočný tanier: Áno
Prídav.typ varenia: gril

Ostatné

Kód produktu: 859991539130

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore