Whirlpool W7 OM4 4S1 C


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 73 l, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 436,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,74 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 43,70 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra so 6.Zmyslom Whirlpool W7 OM4 4S1 C v nerezovo čiernej farbe a úpravou proti otlačkom prstov je zaradená do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka okrem pečenia aj automatické programy, Cook4 s možnosťou pečenia na 4 úrovniach súčasne. Ovláda sa pomocou čiernobieleho grafického displeja. Vnútorný objem rúry dosahuje 73 l. Dvierka rúry sú vybavené trojitým sklom so Soft Closing zatváraním. Pre bezpečnosť je parná rúra vybavená detskou poistkou.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou rúrou Whirlpool W7 OM4 4S1 C dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom čiernobieleho grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezovo čierneho plášťa a dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra v objeme 73 l disponuje hneď niekoľkými funkciami.

Rúra z radu W collection W7

Vstavaná rúra s nadčasovým dizajnom z kolekcie W dokonale doplní takmer každú modernú kuchyňu. Spotrebič je ľahko integrovateľný a vytvára tak atraktívny priestor v kuchyni. Kolekcia W7 je obohatená o čisté sklo v kombinácii s leskom z nehrdzavejúcej ocele. Stane sa tak moderným riešením pre kuchyňu.

Unikátna technológia 6.zmysel

Vstavaná teplovzdušná rúra sa môže pochváliť množstvom skvelých programov na pečenie, ktoré zaručujú perfektné výsledky. ich súčasťou je unikátna technológia 6.zmysel, ktorá spoľahlivo dozerá na dôkladné dopečenie každého pokrmu. Okrem klasického pečenia pomocou zadného ohrevu môžete využiť i funkciu grilu, kruhového výhrevného telesa, ako i výkonný ventilátor na rovnomerné rozloženie teploty v rúre. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas potrebný pre pečenie a potom kontrolujú celý proces. Navyše moderná displej s jednoduchým užívateľským rozhraním nepretržite informuje o zostávajúcom čase.

Displej bude vašim osobným asistenom

AsistedDisplay je textovým LCD displejom, ktorý sa naučí vášmu vkusu. Je dobre čitateľný, symboly a návrhy textu ponúkajú jasné a logické pokyny od momentu, kedy rúru zapnete až do skončenia jej prevádzky. Po zvolení správnej kategórie výrobkov, rúra automaticky vyberie správny program aj čas, ktoré sú potrebné pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Vyberte si jednu z asi 40-tich kulinárskych možností v 6 automatických programoch. 6.Zmysel a vaša vstavaná rúra vás prevedie receptom krok za krokom.

6.ZMYSEL LifeStyle

Táto funkcia zabezpečí nezabudnuteľné zážitky pre každého užívateľa. Svoje obľúbené recepty veľmi jednoducho nájdete. Zoradia sa podľa kategórie produktov alebo vašich osobných preferncií, napr. pre vegetariánov či milovníkov grilovania. Rúra automaticky nastaví parametre: teplota, čas varenia, nastavenia zohrievania, ktoré sú potrebné pre pečenie určitého pokrmu.

Funkcia Cook4

Pre prípravu rôznych druhov pokrmov, ktorých príprava vyžaduje rovnakú teplotu môžete využiť funkciu Cook4 a piecť na štyroch úrovniach súčasne. Horúci vzduch je distribuovaný v celom priestore rúry a pomáha rýchlejšie upiecť obľúbené pokrmy. Kruhové výhrevné teleso rozptyľuje horúci vzduch aby sa jedlo upieklo z každej strany rovnomerne a čo najrýchlejšie. Využijete ju napríklad pri príprave sušienok, koláčov, okrúhlej (aj mrazenej) pizze a na prípravu kompletného jedla. Dokonalé výsledky dosiahnete, ak sa budete riadiť tabuľkou v návode na použitie. S Cook4 je príprava jedál radosťou. Vône jednotlivých pripravovaných jedál sa navzájom nezmiešavajú. Výsledkom sú dokonalé pokrmy pripravené naraz.

Rovnomerné pečenie s teplovzdušou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Lacnejšie a rýchlejšie pečenie

S funkciou Ready2Cook je možné skrátiť čas pečenia veľmi jednoducho. Stačí použiť funkciu a vložiť nádobu s pokmom do rúry bez potreby jej predhrievania. Dokonalý efekt skráti čas pečenia a navyše ušetrí aj enrgiu.

Samočistenie katalýzou

Vstavaná rúra má k dispozícii jednoduchý a zároveň účinný spôsob odstraňovania nečistôt a mastnoty, ktorá vzniká pri pečení. Postačí zapnúť rúru na hodinu, nastaviť teplotu na 220 ° C, aby sa zapli katalytické panely, ktoré rozkladajú a absorbujú tuk.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Pohodlnejšie zatváranie dvierok so SoftClosing

Vstavaná rúra je vybavená mnohými detailmi, ktoré umožňujú naplno si vychutnávať jej pohodlné používanie. Dvierka rúry disponujú špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, pre dokonalú pohodlnosť.

Veľký ohrevný priestor

Moderný dizajn rúry umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálnej polohy a zvýšiť tak jej kapacitu vnútorného priestoru až na 73 litrov. Spolu s 5 úrovňami pečenia ponúka komforné varenie pre vaše obľúbené pokrmy pre celú rodinu a priateľov.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného trojitého skla s pomalým zatváraním Soft Closing. Pre rodiny s deťmi bude určite užitočná prítomnosť detskej poistky, ktorá zvyšuje bezpečnosť vo vašej domácnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 73 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3650 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W7 OM4 4S1 C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami