Whirlpool W8 W946WB CS

  • Odporúčame
  • Doprava zadarmo
  • Cashback 80 €

Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 24, Trieda energetickej účinnosti 2021: A, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 80,00 € Platí do 19. 12. 2021
Ako získať cashback
619,00 €

Cena 699,00 €

13,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

spredu plnená práčka Whirlpool W8 W946WB CS, biela farba, energetická trieda A, vyperie 9 kg bielizne, max. 1400 otáčok za minútu, 24 pracích programov, parný program Para+, rýchly 30 minútový program, funkcia FreshCare+, technológia 6. Zmysel, funkcia odložený štart, ZEN motor s priamym pohonom bubna, automatické dávkovanie práčku AutoDose, technológia WaterSave na úsporu vody, hlučnosť pri odstreďovaní 71 dB, rozmery (VxŠxH): 84,5 x 59,9 x 64,3 cm

Whirlpool W8 W946WB CS

Spredu plnená práčka značky Whirlpool Supreme Silence je vybavená množstvom praktických funkcií a programov. Menu ponúka až 24 pracích programov a nastavíte ich na veľkom LCD displeji pomocou otočného voliča. Vybavená efektívnou technológiou 6. Zmysel, ktorá rozpozná typ a množstvo bielizne, vďaka čomu šetrí vodu aj elektrinu. Zásobník so systémom otvárania push to open pre pohodlné otváranie dotykom. Oceníte aj osvetlenie bubna a špeciálnu antibakteriálnu úpravu bubna.

  • 14 štandardných programov: zmiešaná bielizeň, syntetika, bavlna, jemná bielizeň, 20 °C, odstreďovanie a vyčerávanie, plákanie a odstreďovanie, Extra tichý program, rýchly 30 minútový program, pranie v studenej vode

  • 10 špeciálnych programov: tričká, džínsy, posteľná bielizeň a uteráky, prešívané prikrývky, hodváb a závesy, plyšové hračky, Baby, program pre odstránenie zvieracích chlpov, viacfarebná bielizeň, program na odolné škvrny

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. 

Automatické dávkovanie

Práčka disponuje dávkovacím systémom AutoDose, ktorý šetrí prací prostriedok pri každom praní. Systém ušetrí až 30% pracieho prostriedku pri pracom cykle a dávkuje prací prostriedok v správnom čase počas pracieho cyklus. Výhodou je, že prací prostriedok nemusíte pridávať pri každom praní. Stačí naplniť nádržku a prací gél vydrží až na 26 praní.

Steam Refresh

S touto funkciou osviežite vaše oblečenie len za 20 minút, a to bez prania. Program využíva prúd pary, ktorá preniká do vláken čím ich vyrovnáva a zároveň z nich odstraňuje pachy. Výhodou tohto programu je aj minimálna spotreba vody. Po ukončení programu bude oblečenie mierne vlhké a môžete si ho po niekoľkých minútach hneď obliecť, prípadne si ho viete prežehliť. Pri tomto programe nie je potrebný žiadny prací prostriedok alebo aviváž.

Bez baktérií

Odstráňte až 99% bežných baktérií z vášho oblečenia pomocou technológie Steam Hygiene. Do bielizne počas prania preniká prúd horúcej pary, čím sa ničí všetko škodlivé pre vás a vašu pokožku. Výhodou je, že okrem pary nie je nutné použiť žiadne iné prostriedky, čo určite ocenia ľudia s citlivou pokožkou.

Nižšia spotreba vody

Šetrite vodu a energiu pri každom praní pomocou technológie WaterSave. Voda a prací prostriedok sa do bubna dostávajú vrchnou vstrekovacou dýzou, čím sa zabezpečí rovnomerná distribúcia detergentu do bielizne.

Tichý ZEN motor

Spredu plnená práčka Whirlpool W8 W946WB CS je vybavená výkonným a veľmi tichým ZEN motorom s minimálnymi vibráciami. Tento bezkártačový motor s priamym pohonom bubna nemá tradičný remeň bubna. Bočné panely so špeciálnym dizajnom eliminujú vibrácie počas odstreďovania, čím sa šírenie zvuku redukuje. Pri odstreďovaní s otáčkami 1400 otáčok za minútu tak dosahuje hluk len 71 db.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 24
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W8 W946WB CS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené