Whirlpool W9 OP2 4S2 H


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 73 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3650 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 36,


Cena 779,00 €

Zľava 8% z pôvodnej ceny: 849,00 € Zobraziť nápoveď

15,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart parná rúra so 6.Zmyslom Whirlpool W9 OP2 4S2 H v nerezovej farbe a úpravou proti otlačkom prstov je zaradená do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka prípravu jedla na pare pri teplote 100 °C, pečenie v kombinácii s parou, Cook4 s možnosťou pečenia na 4 úrovniach súčasne aj Ready2Cook. Ovláda sa pomocou čiernobieleho 3,5" dotykového displeja alebo prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného cez Wi-Fi. Vnútorný objem smart parnej rúry dosahuje 73 l. Dvierka rúry sú vybavené trojitým sklom so Soft Closing a ich vnútorná strana je celosklenená, vďaka čomu sa ľahko udržiavajú v čistote. Vstavaná rúra Whirlpool W9 OP2 4S2 H ponúka niekoľko funkcií pečenia. Pre bezpečnosť je inteligentná parná rúra vybavená detskou poistkou. Príslušenstvo: 1 nerezový rošt, 1 smaltovaný hlboký plech a 1 plytký plech a výsuvné koľajničky - 2 úrovne.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou smart parnou rúrou Whirlpool W9 OP2 4S2 H dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie vstavanej parnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Je zabezpečené prostredníctvom farebného 3,5" dotykového displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra v objeme 73 l disponuje hneď niekoľkými funkciami. V inteligentnej rúre, ktorú môžete ovládať aj nadiaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného cez Wi-Fi môžete šetrne a zdravo variť pomocou parných funkcií. Zachováte tak nutričné hodnoty pripravovaných potravín. Táto funkcia je vhodná pre prípravu zeleniny, rýb, ovocia aj blanžírovanie.

Hlavné výhody:

  •     Steam Sense +
  •     příprava jedla na páre pri teplote do 100°C
  •     pečeníie v kombinácii s parou

Rúra z radu W collection W9

Vstavaná rúra s nadčasovým dizajnom z kolekcie W9 dokonale doplní takmer každú modernú kuchyňu. Spotrebič je ľahko integrovateľný a vytvára tak atraktívny priestor v kuchyni. Kolekcia W9 z rady zabudovateľných spotrebičov je inšpirovaná minimalistickým dizajnom s inovatývnimi technológiami. Stane sa tak skvelým riešením pre kuchyňu.

Unikátna technológia 6.zmysel

Vstavaná teplovzdušná rúra sa môže pochváliť množstvom skvelých programov na pečenie, ktoré zaručujú perfektné výsledky. ich súčasťou je unikátna technológia 6.zmysel, ktorá spoľahlivo dozerá na dôkladné dopečenie každého pokrmu. Okrem klasického pečenia pomocou zadného ohrevu môžete využiť i funkciu grilu, kruhového výhrevného telesa, ako i výkonný ventilátor na rovnomerné rozloženie teploty v rúre. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas potrebný pre pečenie a potom kontrolujú celý proces. Navyše moderná displej s jednoduchým užívateľským rozhraním nepretržite informuje o zostávajúcom čase.

Funkcia 6th Sense Live

Funkcia 6. zmysel LiveConnectivity umožňuje pripojiť inteligentnú vstavanú rúru k internetu cez integrovaný wi-fi modul. Špeciálna funkcia 6. zmysel Live od spoločnosti Whirlpool umožňuje ovládať vstavnú rúru odiaľkoľvek a kedykoľvek. Aplikácia 6. zmysel Live umožňuje tiež vytváranie, ukladanie a načítanie vlastných nastavnení, ponúka odporúčania a cenné rady, ktoré zjednodušujú prácu v domácnosti a poskytujú komfortné používanie rúry. Pomôže pripraviť z obyčajných jedál kulinárske diela.

Aplikácia 6.SenseLive

Funkcia 6.zmysel Live umožňuje ovládať funkcie rúry nadiaľku odkiaľkovek a kedykoľvek potrebujete. Inteligentný spotrebič je možné zapnúť, zvoliť program a nastaviť optimálne parametre pre pečenie. Okrem toho umožňuje aj vytvoriť si vlastný nákupný zoznam, otárať a ukladať si nové recepty.

Displej bude osobným asistentom pri varení

SmartDisplay je šesťfarebná 3,5 palcová dotyková obrazovka, ktorá umožňuje maximálne využiť pokročilé funkcie vstavanej rúry ako aj pripojenie k internetu prostredníctvom Wi-Fi, ktoré zabezpečujú skvelú kvalitu zvuku formátu MP3. Displej zobrazuje sekvenciu obrázkov, jednoduché vety a zrozumiteľné pokyny, ktoré sú nápomocné pre proces varenia. Jednoducho si vyberiete zo 60 kulinárskych možností v 6 automackých programoch. 6. Zmysel spolu s rúrou vás bude sprvádzať každým krokom receptu.

SteamSense

Vstavaná rúra kombinuje v sebe parný a vykurovací prvok, ktoré zabezpečujú do zlatista upečené chrumkavé kôrovce a šťavnatosť vo vnútri pokrmu. Zároveň zabraňuje strate živín. Pri tepelnej úprave jedál pri teplote  140 ° C až 220 ° C s použitím vodnej pary z vykurovacích prvkov sa zachová primárna hmotnosť pokrmu a pečenie prebieha rýchlejšie pri nižšej spotrebe oleja alebo tuku v porovnaní s bežným pečením. Takáto príprava je ideálna na pečenie rýb (celé/filé - veľa pary), chleba (priemerné množstvo pary), sušienok, koláčov alebo mäsa (malé množstvo pary).

6.ZMYSEL LifeStyle

Táto funkcia zabezpečí nezabudnuteľné zážitky pre každého užívateľa. Svoje obľúbené recepty veľmi jednoducho nájdete. Zoradia sa podľa kategórie produktov alebo vašich osobných preferncií, napr. pre vegetariánov či milovníkov grilovania. Rúra automaticky nastaví parametre: teplota, čas varenia, nastavenia zohrievania, ktoré sú potrebné pre pečenie určitého pokrmu.

Funkcia Cook4

Pre prípravu rôznych druhov pokrmov, ktorých príprava vyžaduje rovnakú teplotu môžete využiť funkciu Cook4 a piecť na štyroch úrovniach súčasne. Horúci vzduch je distribuovaný v celom priestore rúry a pomáha rýchlejšie upiecť obľúbené pokrmy. Kruhové výhrevné teleso rozptyľuje horúci vzduch aby sa jedlo upieklo z každej strany rovnomerne a čo najrýchlejšie. Využijete ju napríklad pri príprave sušienok, koláčov, okrúhlej (aj mrazenej) pizze a na prípravu kompletného jedla. Dokonalé výsledky dosiahnete, ak sa budete riadiť tabuľkou v návode na použitie. S Cook4 je príprava jedál radosťou. Vône jednotlivých pripravovaných jedál sa navzájom nezmiešavajú. Výsledkom sú dokonalé pokrmy pripravené naraz.

Rovnomerné pečenie s teplovzdušnou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Lacnejšie a rýchlejšie pečenie

S funkciou Ready2Cook je možné skrátiť čas pečenia veľmi jednoducho. Stačí použiť funkciu a vložiť nádobu s pokmom do rúry bez potreby jej predhrievania. Dokonalý efekt skráti čas pečenia a navyše ušetrí aj enrgiu.

Samočistenie so SmartClean

Vstavaná rúra má k dispozícii jednoduchý a zároveň účinný spôsob odstraňovania nečistôt a mastnoty, ktorá vzniká pri pečení. Hydrolýza ponúka jednoduchú, pohodlnú a efektívnu  možnosť čistenia rúry. Postačí zapnúť rúru na hodinu, nastaviť teplotu na 220 ° C, aby sa zapli katalytické panely, ktoré rozkladajú a absorbujú tuk.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na 2 úrovniach. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Pohodlnejšie zatváranie dvierok so SoftClosing

Vstavaná rúra je vybavená mnohými detailmi, ktoré umožňujú naplno si vychutnávať jej pohodlné používanie. Dvierka rúry disponujú špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, pre dokonalú pohodlnosť.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného trojitého skla s jemným zatváraním Soft Closing. Pre rodiny s deťmi bude určite užitočná prítomnosť detskej poistky, ktorá zvyšuje bezpečnosť vo vašej domácnosti. Dodatočná ochrana pre zablokovanie ovládacieho panela rúry umožňuje predísť nežiadanému prestaveniu rúry.

Povrchová úprava iXelium

Vstavaná rúra má povrchovú úpravu iXelium, ktorá udrží dlhodobo lesk spotrebiča, vďaka čomu bude zaručene ozdobou kuchyne. Tento povrch je odlonejší proti škrakancom a korózii. Rúra bude stále efektne lesklá.

Veľký ohrevný priestor

Moderný dizajn rúry umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálnej polohy a zvýšiť tak jej kapacitu vnútorného priestoru až na 73 litrov. Spolu s 5 úrovňami pečenia ponúka komforné varenie pre vaše obľúbené pokrmy pre celú rodinu a priateľov.

Kvalitné nerezové prevedenie

Výkonná parná rúra je vyrobená z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlhou životnosťou a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je aj nemenný a stále elegantný vzhľad. Navyše má povrchovú úpravu proti zanechávaniu otlačkov prstov. S takýmito vlastnosťami sa vstavaná parná rúra stane nielen výkonným, ale i štýlovým doplnkom do každej modernej kuchyne.

  • Vnútorné osvetlenie
  • trojité sklo dvierok
  • Príslušenstvo: 1 x hlboký plech, 1 x plytký plech na pečenie, 1 x nerezový rošt
  • Samočistenie - Smart Clean
  • Viacúrovňové pečenie Cook4- na 4 úrovniach naraz
  • automatické programy
  • teleskopický výsuv - 2 úrovne

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 73 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3650 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 36

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W9 OP2 4S2 H

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené