Whirlpool WBUF011


Vstavaná jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 108 l, Objem mrazničky: 18 l, Ročná spot. energie: 150 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Šírka: 59,6 cm, Výška: 81,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 439,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička s výparníkom Whirlpool WBUF011 ponúka celkový objem 126 litrov. Je vhodná na inštaláciu pod pracovnú dosku. Kapacita chladiacej časti je 108 litrov, mraziaca priehradka má objem 18 litrov.

Možnosti využitia

Vstavaná jednodverová chladnička s výparníkom Whirlpool WBUF011 je ideálnou voľbou na umiestnenie do menších kuchynských priestorov alebo domácností. Je vhodná na inštaláciu pod pracovnú dosku. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestností.

Objem a vybavenie

Chladnička ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej využiteľný objem pre vaše potraviny je 126 litrov. Chladiaca časť má kapacitu 108 litrov. Interiér je tvorený 2 sklenenými policami, priehradkami na ovocie a zeleninu a 2 priečinkami vo dverách. Súčasťou je aj mraziaca priehradka s objemom 18 litrov. Ponúka automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru. Odmrazovanie mraziacej priehradky je manuálne.

Reverzné dvere

Obojstranné závesy dverí pre väčšiu univerzálnosť, aby sa hodili k usporiadaniu vašej kuchyne - nastavte si otváranie vľavo alebo vpravo.

Elektronický systém ovládania

Táto chladnička Whirlpool disponuje elektronickým systémom ovládania, ktorý zabezpečuje nastavenie správnych parametrov kedykoľvek, vďaka čomu ponúka dokonalý výkon a kontrolu teplotu.

Mraziaci priečinok

Ideálne skladovanie. Táto chladnička Whirlpool je vybavená mraziacim priečinkom, ktorý vám umožní skladovať mrazený tovar.

LED osvetlenie

Energeticky efektívne LED svetlo osvetľuje vnútro chladničky, čím umožňuje jednoduchšie nájsť to, čo hľadáte.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 81.5 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 126 L
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WBUF011

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami