Whirlpool WBUL021


Vstavaná jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 144 l, Objem mrazničky: 0 l, Ročná spot. energie: 94 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Šírka: 59,6 cm, Výška: 81,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 449,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Whirlpool WBULO21 ponúka celkový objem 144 litrov. Je vhodná na inštaláciu pod pracovnú dosku. Je zaradená do energetickej triedy E. Ponúka elektronické ovládanie, 3 poličky, reverzné dvere, dverové poličky a LED osvetlenie.

Možnosti využitia

Vstavaná jednodverová chladnička Whirlpool WBULO21 je ideálnou voľbou na umiestnenie do menších kuchynských priestorov alebo domácností. Je vhodná na inštaláciu pod pracovnú dosku. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestností.

Objem a vybavenie

Chladnička ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej využiteľný objem pre vaše potraviny je 144 litrov. Interiér je tvorený 3 sklenenými policami, 2 priehradkami na ovocie a zeleninu a 2 priečinkami vo dverách.

Reverzné dvere

Obojstranné závesy dverí pre väčšiu univerzálnosť, aby sa hodili k usporiadaniu vašej kuchyne - nastavte si otváranie vľavo alebo vpravo.

Elektronický systém ovládania

Táto chladnička Whirlpool disponuje elektronickým systémom ovládania, ktorý zabezpečuje nastavenie správnych parametrov kedykoľvek, vďaka čomu ponúka dokonalý výkon a kontrolu teplotu.

LED osvetlenie

Energeticky efektívne LED svetlo osvetľuje vnútro chladničky, čím umožňuje jednoduchšie nájsť to, čo hľadáte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 81.5 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 144 L
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WBUL021

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami