Whirlpool WCT 64 FLY X

  • Zľava 16 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 53.4 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: C, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 224 m3, Počet motorov: 1,


Cena 99,90 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Whirlpool WCT 64 FLY X v nerezovom prevedení je vybavený jedným motorom, ktorý zaručene odsaje nepríjemný pach z vašej kuchyne. Maximálna rýchlosť odsávania dosahuje 224 m³/h. a maximálna hlučnosť dosahuje 65 dB. Navyše ponúka dostatočné osvetlenie vašej varnej dosky a to za pomoci LED žiaroviek. Digestor je možné použiť pre odťah aj recirkuláciu (po zakúpení vhodného uhlíkového filtra). Ovládanie je za pomoci tlačidiel.

 

 

Varenie bez nepríjemností

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Vstavaný digestor Whirlpool WCT 64 FLY X sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. V digestory je zabudovaný kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon max. 224 m³/h za hodinu s hlučnosťou 65 dB. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. V energetickej triede C ponúka vysoký výkon a šetrnú spotrebu energie.

LED osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre vás i vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Tukový filter

Digestor je vybavený aj kovovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu. Umývateľné tukové filtre poslúžia dlhé roky.

Odsávanie

Digestor sa vyznačuje 3 rýchlosťami odsávania s maximálnym výkonom 224 m³/h. Počas celej doby varenia zabezpečuje perfektné výsledky v podobe dôkladného vysatia všetkých výparov, ktoré prirodzene vznikajú pri varení. Je vhodný na odsávanie pár do komína alebo pre odsávanie zabezpečené recirkuláciou. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlíkový filter AKB 000/1 nie je súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 53.4 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 224 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WCT 64 FLY X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené