Whirlpool WD 142IXL


Ohrevná zásuvka, Objem: 20, Maximálna nosnosť: 25 kg, Spotreba energie: 240 W, Výška: 13,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 393,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,88 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 39,40 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Ohrevná zásuvka Whirlpool WD 142 IXL je perfektnou kombináciou kávovaru a mikrovlnnej rúry s unikátnym nerezovým povrchom s úpravou iXeliumTM. Povrch s touto úpravou odoláva poškodeniu poškriabaním, taktiež vzniku hrdze a škvŕn, čím zabezpečuje jeho jednoduché čistenie bez použitia chemických prípravkov. Praktická zásuvka určená na predhrievanie kuchynského riadu s maximálnym príkonom 450 W a nastaviteľnou teplotou v rozmedzí 30 - 85 °C sa prispôsobí potrebám aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Kapacita zásuvky na jedno predhrievanie je 6 kuchynských súprav pri celkovom vnútornom objeme 20 l.

Užitočný pomocník v kuchyni

Ohrevná zásuvka Whirlpool WD 142 IXL je kompaktný domáci spotrebič vo vyhotovení nerez iXelium pre jednoduché čistenie. Vaše jedlo už nemusí byť pri servírovaní nikdy studené. Pomocou ohrevnej zásuvky Whirlpool WD 142 IXL s vnútorným objemom 20 l predhrejte taniere, šálky alebo príbory a jedlo tak rýchlo nevychladne.

Užitočný pomocník v kuchyni - Whirlpool WD 142 IXL

Nerez iXelium

Inovatívna technológia iXelium zabráni starnutiu vašich spotrebičov a pomôže zachovať ich lesk. Technológiou iXelium získavajú spotrebiče 17x vyššiu odolnosť proti poškrabaniu a 11x vyššiu odolnosť voči teplote. Na ich čistenie už nebudete musieť používať žiadne agresívne čistiace prostriedky. Stačí použiť obyčajnú špongiu a váš domáci pomocník sa opäť leskne. Jednoduchý dizajn ohrevnej zásuvky doplní vzhľad vašej kuchyne, v kombinácii s ostatným spotrebičmi v rovnakej povrchovej úprave.

Už nikdy studené jedlo

Praktická zásuvka určená na predhrievanie kuchynského riadu s maximálnym príkonom 450 W a nastaviteľnou teplotou v rozmedzí 30 - 85 °C sa prispôsobí potrebám aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Vnútorný objem zásuvky je 20 l a kapacita na jedno predhrievanie je 6 obedových súprav riadu. Predhriatím servírovacej súpravy si jedlo udrží teplotu dlhšie a vaši stravníci budú maximálne spokojní.

Vlastnosti ohrevnej zásuvky

Kapacita ohrevnej zásuvky je 6 súprav riadu s maximálnou hmotnosťou 25 kg. Okrem povrchovej úpravy iXelium je nerezový povrch špeciálne upravený proti odtlačkom prstov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita 20 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WD 142IXL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami