Whirlpool WHBS 93 F LE X


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 713 m3, Maximálna hlučnosť: 60 dB, Trieda energetickej účinnosti: B, Materiál: Nerez, Celková spotreba: 63,7 kWh, Počet rýchlostí: 4, Výška: 68 cm, Šírka: 89,80 cm, Hĺbka: 45 cm. Viac info


Cena 291,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 297,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,84 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Whirlpool WHBS 93 F LE X v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy B. Je vhodný pre montáž s odťahom do komína aj s recirkuláciou. Pracovnú plochu pod digestorom osvetľujú 2 LED Žiarovky. Ponúka tlačítkové ovládanie s 3 nastaviteľnými stupňami výkonu a jedným intenzívnym. Maximálny výkon odťahu dosahuje 605 m³/h. a pri intenzívnom stupni 713 m³/h. Komínový digestor Whirlpool WHBS 93 F LE X disponuje tiež 2 hliníkovými tukovými filtrami. Maximálna hlučnosť dosahuje 60 dB. Šírka: 90 cm.

 

 

Praktický pomocník

Komínový digestor Whirlpool WHBS 93 F LE X v prevedení z nerezu, urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 605 m³/h. a pri intenzívnom stupni 713 m³/h., zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s prevádzkovou hlučnosťou v rozmedzí 35 - 72 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre montáž a prevádzku s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť 1 ks uhlíkový filter Whirlpool CHF 15/1.

Maximálny výkon s minimálnou hlučnosťou

Stlačením tlačidla je možné aktivovať špeciálny režim ZEN Mode, ktorý je optimálnym kompromisom medzi odsávaním a hlučnosťou. Je ideálnym riešením pri dlhšom varení, alebo v prípade prítomnosti väčšej spoločnosti v kuchyni, či v situáciách, keď je potrebné tiché prostredie.

Intenzívne odsávanie

Funkcia Booster - intenzívny stupeň odsávania umožňuje zvýšený výkon odsávania v prípade, že je to potrebné. Ideálny je pre využitie v prípade, že sa vám pokrm pripáli, alebo má intenzívnu vôňu. Vzduch je vyčistený rýchlejšie, vďaka čomu ušetríte čas aj energiu. Pri aktivácii tejto funkcie sa odsávač na nevyhnutný čas prepne na maximálny výkon a následne sa vráti na naposledy použitý stupeň odsávania.

Vlastnosti odsávača

Digestor je vybavený dvoma hliníkovými filtrami proti mastnotám a 1 motorom s hlučnosťou 60 dB. Ovládanie digestora je tlačítkové, umiestnené vpredu. K dispozícii sú 3 výkonnostné stupne a 1 intenzívny s maximálnym výkonom odsávania 713 m³/h. Pracovný priestor pod digestorom je osvetlený prostredníctvom 2 LED žiaroviek. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor je zaradený do energetickej triedy B, čo zaručuje dostatočné výsledky odsávania.

Ďalšie prednosti

Komínový digestor je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia.

  • Trieda energetickej účinnosti: B
  • Trieda účinnosti prúdenia tekutín: B
  • Trieda účinnosti osvetlenia: A
  • Trieda účinnosti filtrácie tukov: C
  • 1 motor

LED osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre vás i vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Tukový filter

Digestor je vybavený aj kovovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu. Umývateľné tukové filtre poslúžia dlhé roky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89.8 cm
Maximálna hlučnosť 60 dB
Maximálny výkon odsávania 713 m3
Počet rýchlostí 4

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WHBS 93 F LE X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami