Whirlpool WHBS 95 LM K

  • Doprava zadarmo

Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 428 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Celková spotreba: 66,3 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 115 cm, Šírka: 89,8 cm, Hĺbka: 45 cm. Viac info


Cena 249,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Whirlpool WHBS 95 LM K so šírkou 90 cm v čiernej farbe a v energetickej triede D s maximálnym odťahom 428/155 m3/h. Tlačidlá na ovládanie, 2 žiarovky, 3 tukové filtre a hluk 65 dB.

 

 

 

Praktický pomocník

Komínový digestor Whirlpool WHBS 95 LM K v čiernom prevedení, urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 155 m³/h. a pri intenzívnom stupni 428 m³/h., zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s prevádzkovou hlučnosťou 65 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre montáž a prevádzku s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť 1 ks uhlíkový filter.

Výkon

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. 

LED osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre vás i vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89.8 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 428 m3
Počet rýchlostí 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WHBS 95 LM K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami