Whirlpool WHC18 T573


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 182 l, Objem mrazničky: 68 l, Ročná spot. energie: 179 kWh, Maximálna hlučnosť: 32 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 779,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 799,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC18 T573 s celkovým objemom 250 litrov a s technológiou 6.ZMYSEL Total No Frost. Mraziaca časť v spodnej časti má 68 litrov a obsahuje 2 zásuvky. Mraziaca kapacita je 7 kg za 24 hodín, v prípade výpadku je výdrž až 16 hodín. Chladiaca časť s objemom 182 litrov je vybavená poličkami z toho 1x polička Flexi Shelf+, 1x Multi Fresh Box +1x Fresh Box. Vo dverách chladničky nájdete flexibilné priehradky. Interier chladničky osvetluje LED svetlo. Maximálna hlučnosť je 32 dB.

Whirlpool WHC18 T573

Chladnička s objemom 182 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. K dispozícii máte 5 sklenené police. Má jednu plastovú zásuvku vhodnú pre ovocie a zeleniny. Vo dverách sú umiestnené priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

Flexi polička

Vďaka Flexi Shelf+ poličke budete mať všetky potraviny na dosah ruky a vnútorný priestor bude plne využitý. Poličku je možné vysunúť von alebo dnu podľa vašich aktuálnych potrieb. Uľahčí skladovanie produktov a zvyšuje pohodlnosť pri využívaní interiéru chladničky. Dosiahnete aj na veci, ktoré sú uložené pri zadnej stene.

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 68 litrov. Vybavená je dvomi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 7 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 16 hodín. 

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý.

Systém Multiflow

Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Na uloženie ovocia a zeleniny poslúži Fresh Box zásuvka, vďaka čomu tak zostanú dlhšie čerstvé.

Tichá prevádzka

Vstavaná kombinovaná chladnička značky Whirlpool sa radí medzi tiché spotrebiče práve vďaka Invertorovému kompresoru. Jej hlučnosť dosahuje len 32 decibelov. Pri príprave jedla alebo pri pohybe v kuchyni vás nebude prevádzka chladničky rušiť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 32 dB
Celkový čistý objem 250 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool WHC18 T573

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Patrik

5. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Tichá.