Whirlpool WHC18 T574 P


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 182 l, Objem mrazničky: 68 l, Ročná spot. energie: 143 kWh, Maximálna hlučnosť: 32 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 949,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 999,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 19,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC18 T574 P v energetickej triede C s objemom chladničky 182 l a mrazničky 68 l. Vybavená technológiou Total NoFrost, 6. Zmysel, Superchladenie a Multi-Flow.

Whirlpool WHC18 T574 P

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC18 T574 P s objemom 182 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. Potraviny uložíte na pevné sklenené police. Má až 2 prehľadné zásuvky: Fresh Box+ a Multi Frex Box. Vo dverách sú umiestnené ďalšie priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 68 litrov. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 7 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 6 hodín.

Technológia 6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL zabezpečuje neustálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, ihneď reaguje na výkyvy a rýchlo prispôsobí vhodné podmienky pre uchovanie potravín v chladničke i v mrazničke. Potraviny, ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, zachovávajú si svoju prirodzenú farbu, výživovú hodnotu a nič nevyjde nazmar.

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý.

Systém Multiflow

Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Na uloženie ovocia a zeleniny poslúži Fresh Box zásuvka, vďaka čomu tak zostanú dlhšie čerstvé.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Rýchle chladenie a zmrazenie

Voľba rýchle chladenie rýchlo znižuje teplotu chladničky. Zvoľte rýchle ochladenie po naplnení chladničky čerstvými potravinami, aby sa rýchlo ochladili. Táto možnosť pomáha znižovať výkyvy teploty súvisiace s nakladaním chladničky s veľkým množstvom potravín, ktoré majú vyššiu teplotu, ako potraviny nachádzajúce sa v chladničke. Chladnička ponúka ale i možnosť rýchleho zmrazenia čerstvých potravín v mrazničke. Rýchle zmrazovanie znižuje tvorbu suchých miest na povrchu potravín.

Tichá prevádzka

Vstavaná kombinovaná chladnička značky Whirlpool sa radí medzi tiché spotrebiče práve vďaka Invertorovému kompresoru. Jej hlučnosť dosahuje len 32 decibelov. Pri príprave jedla alebo pri pohybe v kuchyni vás nebude prevádzka chladničky rušiť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 32 dB
Celkový čistý objem 250 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WHC18 T574 P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami