Whirlpool WHC20 T593


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 212 l, Objem mrazničky: 68 l, Ročná spot. energie: 177 kWh, Maximálna hlučnosť: 32 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 193,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 829,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 919,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná No Frost chladnička Whirlpool WHC20 T593 v bielej farbe spadá do energetickej triedy D. Chladiaca časť má 212 litrov. Vo vnútri sú sklenené police, Fresh Box pre ovocie a zeleninu, Multi Fresh Box s reguláciou vlhkosti a Deli box na delikatesy. Mraznička v spodnej časti má objem 68 litrov, za deň zmrazí 3,5 kg potravín. Mraznička disponuje hliníkovou podložkou Fast freeze pad. Pri výpadku je odolnosť 6 hodín. Nastavenie teploty na dotykovom dipsleji. Vnútro osvetľuje LED svetlo. Hlučnosť pri chladení 32 dB. Rozmery (VxŠxH): 193,5 x 54 x 54,5 cm.

Rodinné nákupy

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC20 T593 s objemom 212 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. Potraviny uložíte na pevné sklenené police. Má až 3 prehľadné zásuvky: Fresh Box, Multi Frex Box a Deli Box. Vo dverách sú umiestnené ďalšie priehľadné poličky ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín. 

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 68 litrov. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 3,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 6 hodín. Vybavená hliníkovou podložkou Fast freeze pad.

Technológia 6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL zabezpečuje neustálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, ihneď reaguje na výkyvy a rýchlo prispôsobí vhodné podmienky pre uchovanie potravín v chladničke i v mrazničke. Potraviny, ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, zachovávajú si svoju prirodzenú farbu, výživovú hodnotu a nič nevyjde nazmar.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 32 dB
Celkový čistý objem 280 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool WHC20 T593

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Miroslava

8. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Pekná, s množstvom funkcií a s výborne riešenými chladiacimi zónami.
  • Problém, ak potrebujete do chladničky dať väčší hrniec s navareným jedlom.

Veľmi pekná chladnička s mrazničkou, s funkciou nastavenia teploty a s automatickým odmrazovaním.


Stanislava

8. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena
  • Vnutorne sufliky na zeleninu
  • Rocna spotreba
  • Dizajn

Krasny vnutorny dizajn a rozlozenie polic<br /> Sufliky na zeleninu presne podla mojich predstav<br /> Zatial max.spokojnost<br /> Pomer vykon cena super