Whirlpool WHE39352 FO


Truhlicová mraznička, Energetická trieda E, Objem: 394 l, Ročná spot. energie: 262 kWh, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Mraziaci výkon: 20 kg/24h, Akumulačná doba: 45 h, Počet košov: 4, Rýchle zmrazenie: Áno", Šírka: 140,5 cm, Výška: 91,6 cm, Hĺbka: 69,8 cm. Viac info


Cena 459,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Truhlicová mraznička Whirlpool WHE39352 FO so senzorovou technológiou chladenia. Celkový využiteľný objem dosahuje 394 l. Ovládanie je elektronické, umiestnené na vrchnom veku prostredníctvom tlačidiel s displeja. Disponuje superizoláciou, 1 kompresorom a 1 termostatom. Pre jednoduchú manipuláciu je vybavená vyčnievajúcou rukoväťou s uzamykateľným zámkom. Mraziaci výkon dosahuje 20 kg/24 h. a odolnosť voči výpadku prúdu až 45 hodín. Mraznička Whirlpool WHE39352 FO sa odmrazuje FrostOut systémom. Je vybavená tlačidlom rýchleho zmrazovania. Vnútorný priestor SpaceMax má vo výbave 4 koše a odmrazovaciu hadičku.

Veľký objem

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak máme pre vás riešenie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania. Táto praktická truhlicová mraznička so Space Max System poskytuje dostatočne veľký vnútorný priestor pre mrazené potraviny väčší až o 10% pre množstvo surovín, pri zachovaní štandartného rozmeru. Jej celkový využiteľný objem je až 394 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Jej maximálna hlučnosť dosahuje iba 42 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom.

Skvelý mraziaci výkon

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 20 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Táto skvelá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Pri poruche či výpadku elektrického prúdu totiž dokáže udržať suroviny v chlade až 45 hodín. Tak budete mať záruku, že sa im nič nestane ani pri neželenej situácii. So skvelou funkciou tlačidla rýchleho zmrazovania vám zabezpečí rýchle zamrazenie s možnosťou automatického vypnutia. Systém FrostOut odvádza vlhkosť z priestoru mrazničky a znižuje tak tvorbu námrazy až o 55%.

 

Plynulé zatváranie dverí

Jednoduché na otváranie a zatváranie. Truhlicová mraznička má vyvážený systém veka, aby sa zatváralo jemne, aby sa jednoducho otváralo a aby sa nečakane nezatvorilo.

Vlastnosti

Špeciálne senzory technológie 6.Zmysel truhlicových mrazničiek odhaľujú akúkoľvek zmenu teploty vo vnútri mrazničky a automaticky zapnú mrazenie vtedy, keď je to potrebné, čím vám ušetria až 30 % energie v porovaní s bežnou mrazničkou. Po dokonalom zmrazení vložených potravín sa mrazenie automaticky vypne. Superizolácia zabezpečuje dokonalú izoláciu stien mrazničky pre čo najvyššiu energetickú úspornosť a zamedzenie teplotných strát. K dispozícii je vyčnievajúca rukoväť s uzamykateľným zámkom. Vnútorné vybavenie truhlicovej mrazničky je naozaj veľmi bohaté. Tvorí ju rýchlozmrazovací priestor, 4 koše a odmrazovacia hadička. Na elektronickom displeji sa dozviete prostredníctvom farebne rozlíšených kontroliek množstvo informácií.

 

  • vypínač - zelená kontrolka
  • alarm - červená kontrolka
  • rýchlomrazenie - oranžová kontrolka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 140.5 cm
Celkový čistý objem 394 L
Mraziaci výkon 20 kg/24h
Rýchle zmrazenie Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Whirlpool WHE39352 FO

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Juraj

12. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaIda

2. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaŠtefan

7. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Značka
  • Nic

Kvalita


Ladislav

2. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • kvalita