Whirlpool WHVP 62F LT SK

  • Doprava zadarmo

Nástenný digestor, Maximálny výkon odsávania: 650 m3, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Materiál: Sklo, Celková spotreba: 46,9 kWh, Počet rýchlostí: 4, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 36 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 32,6 cm. Viac info


Cena 279,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 28,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

nástenný digestor Whirlpool WHVP 62F LT SK so šikmým sklonom, čierne prevedenie, energetická trieda A, 4 rýchlostné stupne odsávania, 1 motor, odsávanie do komína alebo recirkulácia, hlučnosť 65 dB, 2 LED žiarovky, dotykové ovládanie, funkcia AUTO vypnutie, 1x hliníkový tukový filter, maximálny sací výkon 650 m³/h, rozmery (VxŠxH): 36 x 59,8 x 32,6 cm

 

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Whirlpool WHVP 62F LT SK by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. V čiernom prevedení, urobí z obyčajného digestora dizajnový prvok vo vašej kuchyni. Výkon odsávača je 650 m³/h, zaistí tak čistý vzduch behom pár chvíľ s max prevádzkovou hlučnosťou 65 dB.

Vlastnosti

K dispozícii sú 4 stupne odsávania a dotykové ovládanie pod čelnou stranou odsávača, s nastavením automatického vypnutia. Osvetlenie digestora je prostredníctvom LED žiaroviek, ktoré pekne osvetlia varnú dosku a vďaka tomu budete mať pekný prehľad. 

Spôsob odsávania 

Nástenný digestor sa radí k digestorom typu Perimeter. Tento typ odsávača pár odsáva vzduch revolučným spôsobom- cez štrbinu. Vďaka tomuto spôosbu odsávania sa zvyšuje účninnosť o cca 10% v porovnaní s odsávačom s rovnakým výkonom motora pri nižšej hladine hluku o 7%.

Užívajte si svieži vzduch

S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre montáž a prevádzku s recirkuláciou je potrebné použiť uhlíkový filter (je súčasťou balenia). Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 650 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WHVP 62F LT SK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené