Whirlpool WL B8160 NE


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,2 kW, čierna farba, Výška: 5,2 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 299,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 308,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska Whirlpool WL B8160 NE v čiernom prevedení s funkciou Power Management umožňuje zvoliť maximálny príkon a pripojiť ju na napätie 230 V alebo 400 V. Disponuje 4 indukčnými varnými zónami s funkciou Booster (rýchloohrevu). Flexicook zóna umožňuje zjednotiť 2 varné zóny do jednej veľkej a rovnomerne tak ohrievať veľký hrniec alebo pekáč na celej ploche. Celá varná zóna má v takom prípade nastavený rovnaký výkon. Dotykové ovládanie je umiestnené vpredu. Varná doska Whirlpool WL B8160 NE s funkciou 6.ZMYSEL ponúka automatické programy pre jednoduché nastavenie. Ponúka tiež funkciu nízkoteplotného rozpúšťania, detskú poisku a praktický časovač. Pre bezpečnosť je varná doska vybavená ukazovateľom zbytkového tepla. Šírka 59 cm.

Varná doska s Power Management

Indukčná varná doska Whirlpool WL B8160 NE je originálne spracovaná a hodí sa do každej modernej kuchyne. Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, nie sklenenú plochu varnej dosky. Elektromagnetické  pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát. Varná doska ponúka 4 indukčné zóny, 9 stupňov výkonu a dotykové ovládanie. Je široká 59 cm a má skosenú prednú hranu. Varná doska je neuveriteľne výkonná. Funkcia Power Management umožňuje zvoliť maximálny príkon varnej dosky a pripojiť ju na napätie 230 V alebo 400 V. Flexicook zóna umožňuje zjednotiť 2 samostatné varné zóny do jednej veľkej.

6. ZMYSEL

Varná doska s funkciou 6.ZMYSEL ponúka automatické programy pre jednoduché nastavenie a ideálny výkon pre zovretie vody ako aj signalizáciu dosiahnutia tohto bodu. Senzorová technológia 6.ZMYSEL prináša 20 % úsporu elektrickej energie. Po dosiahnutí bodu varu udrží jeho konštantnú teplotu počas pridávania rôznych studených surovín do pripravovaného pokrmu.

Funkcia nízkoteplotného rozpúšťania 

Funkcia rozpúštania nastaví vhodnú úroveň výkonu varnej zóny pre pomalé rozpúšťanie citlivých potravín pri teplote v hrnci 35 - 45°C bez toho aby narušila ich nutričné hodnoty. Jednoducho tak rozpustíte čokoládu, maslo alebo zohreje mlieko.

Bezpečnosť

Funkcia detskej poistky zablokuje varnú dosku aby zabránila neželanej manipulácii s nastaveniami varnej dosky. Deti tak neôžu spotrebiť zapnúť ani prestavovať vybrané parametre.

Využite zvyškové teplo

Indikátor zvyškového tepla vás upozorní na fakt, že sú varné zóny ešte horúce a nie je bezpečné sa ich dotýkať. Ihneď po zhasnutí kontrolky je možné sa varnej plochy bezpečne dotýkať alebo pokladať na ňu predmety.

Varte rýchlejšie

Funkcia Booster umožňuje rýchlo zohriať varnú zónu. Ak potrebujete uvariť vodu za krátky čas s touto funkciou to nie je problém. Indukčná varná doska privedie vodu do varu za krátky čas a potom udržuje teplotu varu, čím zároveň znižuje spotrebu energie.

Varné zóny

Varná doska ponúka 4 samostatné indukčné zóny. Dve varné zóny je možné vďaka funkcii Flexicook zóna zjednoti do jednej veľkej a rovnomerne tak ohrievať veľký hrniec alebo pekáč na celej ploche. Celá varná zóna má v takom prípade nastavený rovnaký výkon. Varná doska disponuje aj praktickým časovačom. Ten umožní prednastaviť na varnej zóne kdey sa má automaticky vypnúť. 

  • Predná ľavá zóna: Priemer 180/230 mm/ výkon/Booster 1750/2200 W
  • Zadná ľavá zóna: Priemer 180/230 mm/ výkon/Booster 1750/2200 W
  • Zadná pravá zóna: Priemer 210 mm/výkon/Booster 2100/3000 W
  • Predná pravá zóna: Priemer 145 mm/výkon/Booster 1200/1600 W

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool WL B8160 NE

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Dušan

20. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Cena
  • Kvalita

Dlha dodacia doba