Whirlpool WQ9 E2L EF


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 388 l, Čistá kapacita mrazničky: 222 l, Ročná spot. energie: 337 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Šírka: 90,9 cm, Výška: 187,4 cm. Viac info


Cena 1 099,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Whirlpool WQ9 E2L EF v nerezovom prevedení s objemom 610 litrov je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Čistý objem v chladiacej časti je 388 litrov a v mraziacej časti 222 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádzajú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, zásuvky na ovocie a zeleninu, odkladacie poličky vo dverách a úložné boxy v mraziacej časti. Technológia No Frost účinne zabraňuje tvorbe ľadu v chladiacej aj mraziacej časti. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu.

Whirlpool WQ9 E2L EF

Hlavnou prednosťou americkej chladničky Whirlpool WQ9 E2L EF je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladnička má 4 dvere. V horenje časti sa nachádza chladiaca časť s celkovým objemom 388 litrov. Disponuje sklenými policami a poličkami vo dverách chladničky, zásuvkami na uskladnenie zeleniny a ovocia. Mraziaca časť v spodnej časti s objemom 222 l je vybavená plastovými zásuvkami a policami. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu.

Total NoFrost

Technológia Total NoFrost šetrí energiu aj čas. Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu v chladničke a aktivujú režim odmrazovania len v prípade potreby. Technológia No Frost redukuje vlhkosť vo vnútri mrazničky, čím zabraňuje tvorbe ľadu. Mrazené potraviny sa neprichytávajú k stenám, štítky ostanú čitateľné a vnútorný priestor tak ostáva čistý.

Fresh Box+ 

Dve priestorné zásuvky, ktoré sa nachádzajú v spodnej časti chladničky, sú ideálne pre samostatné skladovanie ovocia a zeleniny. Zásuvky sú vyrobené z robustného priehľadného materiálu, ktorý umožňuje spotrebiteľom ľahko vidieť dovnútra.

Mraziaca časť

Mraznička s odmrazovaním No Frost ponúka flexibilný úložný priestor v objeme 222 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Vnútornú výbavu tvoria 4 priestranné plastové zásuvky a 2 poličky. Využiť môžete aj funkciu rýchle mrazenie.

Technológia 6. zmysel

Technológia 6. zmysel FreshLock v priestore chladničky a 6. zmysel FreezeLock v mrazničke automaticky riadi rozdelenie vzduchu medzi chladiace a mraziace priestory. Technológia minimalizuje kolísanie teploty v obidvoch oddeleniach, poskytuje optimálnu vlhkosť v chladiacom priestore, ktoré zaručuje lepšie zachovanie chuti, výživové vlastnosti a farbu výrobkov.

Rýchle chladenie

Voľba rýchle chladenie rýchlo znižuje teplotu chladničky. Zvoľte rýchle ochladenie po naplnení chladničky čerstvými potravinami, aby sa rýchlo ochladili. Táto možnosť pomáha znižovať výkyvy teploty súvisiace s nakladaním chladničky s veľkým množstvom potravín, ktoré majú vyššiu teplotu, ako potraviny nachádzajúce sa v chladničke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.9 cm
Výška 187.4 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 610 L
Čistá kapacita chladničky 388 L
Čistá kapacita mrazničky 222 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WQ9 E2L EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami