Whirlpool WQ9 U2L


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 388 l, Čistá kapacita mrazničky: 206 l, Ročná spot. energie: 338 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Smart ovládanie mobilom, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 90,9 cm, Výška: 187,4 cm. Viac info


Cena 1 199,00 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 1 399,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 23,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 119,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Americká chladnička Whirlpool WQ9 U2L v nerezovej farbe je vynikajúcou možnosťou pre praktické uskladnenie vašich potravín. Úžitkový čistý objem až 591 litrov (chladnička / mraznička - 388 / 206 litrov). Vo vnútornej časti sa nachádzajú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, zásuvka na zeleninu a ovocie, odkladacie poličky vo dverách a úložné zásuvky v mraziacej časti. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. 

Vlastnosti

Hlavnou prednosťou  americkej chladničky Whirlpool WQ9 U2L je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladnička má 4 dvere. Na vrchu sa nachádza chladiaca časť s celkovým objemom 388 litrov. Disponuje sklenými policami a  poličkami vo dverách chladničky, zásuvkou na uskladnenie zeleniny a ovocia. Mraziaca časť v spodnej časti s objemom 206 l je vybavená  plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita mrazničky je 10 kg/24 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Invertorový kompresor s 20 ročnou zárukou na kompresor optimalizuje spotrebu energie a znižuje výkyvy teplôt, vďaka čomu je možné potraviny skladovať dlhšie a kvalitnejšie.

Prispôsobí sa potrebám

Americká chladnička umožňuje nastaviť si správnu teplotu na pravej strany mrazničky podľa potreby, aké potraviny do nej ukladáte.

  • Jemné mrazenie -7 °C: bez potreby rozmrazovania, ideálne pre potraviny, ktoré spotrebujete do 1 týždňa od vloženia. Potraviny môžete použiť z mrazničky priamo do hrnca.
  • Stredné mrazenie -12 °C: je ideálne pre skladovanie zmrzliny a dezertov pri teplote ideálnej pre servírovanie. (skladovanie 1-2 mesiace)
  • Hlboké mrazenie -18 °C: potraviny si uchovajú nutričné hodnoty dlhšie (max. 12 mesiacov).

*Obrázok je ilustračný.

Total NoFrost

Technológia Total NoFrost šetrí energiu aj čas. Inteligentné senzory v chladničke neustále sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy. Zabezpečená je tak optimálna teplota pre skladovanie potravín. Technológia Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazničke, vďaka čomu už sa nebudete musieť zdržovať s odmrazovaním. Mrazené potraviny sa neprichytávajú k stenám, štítky ostanú čitateľné a vnútorný priestor bude nepretržite čistý.

*Obrázok je ilustračný.

Obrovská kapacita so skvelým usporiadaním

Vnútorný priestor s objemom 591 l ponúka nezvyčajne veľkú kapacitu a lepšie usporiadanie vnútorného priestoru. Ten je možné upravovať podľa vlastných potrieb vďaka priestranným a prispôsobeným policiam a boxom s nastaviteľnou teplotou pre skladovanie objemnejších potravín. Usporiadanie je naviac praktické a prehľadné.

*Obrázok je ilustračný.

Mraziaca časť

Mraznička s beznámrazovým NoFrost systémom ponúka flexibilný úložný priestor v objeme 206 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 4 priestranné plastové zásuvky a 2 výsuvné poličky. Špeciálne plytké police je možné vysúvať, vďaka čomu máte prehľad o uložených potravinách. Prístup k najčastejšie využívaným potravinám je s nimi jednoduchší.

*Obrázok je ilustračný.

Technológia MultiFlow

Technológia MultiFlow zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke a mrazničke aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Led displej

Jedinečne navrhnutý displej, plne integrovaný do dverí v slim fit vyhotovení chladničky, ktorý jednoducho zapadne do modernej kuchyne v súlade s okolitým nábytkom. Displej vyvinutý pre intuitívne použitie a ľahkú zmenu nastavenia teploty pre priehradku Flexi Freeze. Jednoduchá aktivácia rýchleho chladenia/rýchleho zmrazenia, prázdninový režim, detský zámok.

Inteligetné rozmrazovanie

Inteligentné senzory v prietore chladničky sledujú teplotu a automaticky aktivujú režim rozmrazovania vždy, keď je to potrebné.

Beauty Box

Inteligentné riešenie uložiska pre skladovanie a jednoduché uchopenie malých položiek, ktoré často používate. Ideálne pre krémy, make-up a lieky.

Metallic Air Tower

Dizajnový viacúčelový kov, ktorý dodá eleganciu a urobí chladničku ešte cennejšou aj vo vnútri.

Rýchle chladenie

Voľba rýchle chladenie rýchlo znižuje teplotu chladničky. Zvoľte rýchle ochladenie po naplnení chladničky čerstvými potravinami, aby sa rýchlo ochladili. Táto možnosť pomáha znižovať výkyvy teploty súvisiace s nakladaním chladničky s veľkým množstvom potravín, ktoré majú vyššiu teplotu, ako potraviny nachádzajúce sa v chladničke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.9 cm
Výška 187.4 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 591 L
Čistá kapacita chladničky 388 L
Čistá kapacita mrazničky 206 L
Trieda energetickej účinnosti E
Dvojokruhový NoFrost Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Whirlpool WQ9 U2L

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ján

19. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľká, priestranná
  • Nič

Moja požiadavka bola 4 dverová chladnička bez výrobníka ľadu. Spokojnosť.


vargaeduard82@gmail.com

7. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Podľa očakavania


Jozef

17. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon