Whirlpool WS5G8CHW/E


Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 60 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, Celkový výkon rúry: 2700 W, biela farba, Gril, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 279,99 €

Zľava 18 % z predchádzajúcej ceny: 339,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 28,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaný voľne stojaci sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s plynovou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou je v bielej farbe so skleneným príklopom. Varná doska je vybavená bezpečnostnými ventilmi pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou mriežkou. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Rúra ponúka automatické programy a viacúrovňové pečenie. Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E má objem rúry 60 l. Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Whirlpool WS5G8CHW/E s multifunkčnou elektrickou rúrou a plynovým varným panelom je praktický spotrebič, ktorý využijete pri každodennej príprave pokrmov pre celú rodinu. Sporák je vybavený viacerými funkciami, ktoré pri varení oceníte a pripravené jedlo bude výborne chutiť, čo poteší najmä vašich stravníkov. Ovládanie je s integrovaným zapaľovaním horákov, pomocou štyroch otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sklopný sklenený príklop stačí po varení jednoducho zavrieť a nedude vám na spotrebič sadať prach. Praktický displej je dostatočne veľký, umožňuje tak mať proces prípravy jedál dokonale pod kontrolou.

Ovládanie výkonu

Kombinovaný sporák ponúka tiež 10 režimov varenia s asistenciou. Ovládač má rozšírenú rotáciu o  290° a 10 nastaviteľných bodov. Umožňuje priradiť jednotlivé úrovne nastavenia teploty ku konkrétnemu režimu pečenia.

Samočistiaci systém pomocou hydrolýzy

Čistenie vnútorného priestoru rúry bude vďaka povrchovej úprave na báze titánu v kombinácii s hydrolytickou funkciou jednoduchšie. Čistí sa celý vnútorný priestor rúry na pečenie aj všetky doplnky bez potreby použitia čistiaceho prostriedku.

Jednoduché čistenie dverí

Rovnako aj dvierka rúry je možné čistiť veľmi jednodcuho. Špeciálny systém umožňuje jednoducho a rýchlo vytiahnuť sklenené dvierka. Stačí zatlačiť, zatiahnuť a dvierka uvoľniť. Následne môžete sklenený panel vyčistič vhodným čistiacim prostriedkom alebo pohodlne v umývačke riadu.

Rýchly predohrev

Vďaka funkcii rýchleho predhriatia je možné ušetriť vzácny čas. Funkcia spustí všetky vyhrievacie prvky, pokým rúra na pečenie nedosiahne požadovanú teplotu. Takto je možné ušetriť až 50 % času potrebného na predohrev.

Praktický úložný priestor

V dolnej časti sporáka je praktická priestranná zásuvka. Pohodlne je v nej možné skladovať všetky potrebné pomôcky ako napríklad plechy, pekáče a drobné pomôcky.

Varte ako profesionál

Sprievodca varením vám navrhne tú správnu funkciu, teplotu aj polohu, kam je potrebné uložiť plech na pečenie pre každý typ pokrmu, tak aby ste dodržali najvhodnejšie nastavenie pre daný program rúry. Výsledky pečenia budú dokonalé.

Jednoduchá funkčnosť

Rúra sporáku je elektrická, ponúka automatické programy a umožňuje piecť až na dvoch úrovniach naraz. Vďaka ventilátoru je teplo rozvádzané dokonale rovnomerne po celom vnútrajšku rúry. Ovládanie je jednoduché, všetko si navolíte za pomoci ovládacích gombíkov. Celkový objem rúry je 60 l. 

 • Autoprogramy, štandardné funkcie: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácie
 • špeciálne funkcie: časovač dĺžky pečenia, čistenie rúry Hydroclean

Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool WS5G8CHW/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

2. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Sprievodca varenim
 • Dobrá cena
 • Jednoduché ovládanie
 • Časovač vypnutia

Pekný dizajn, sprievodca varenim,