Whirlpool WTAC 8411 SC AN

  • Zľava 16 %
  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 73 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3200 W, Typ čistenia: Katalýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8,


Cena 359,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 429,00 € Zobraziť nápoveď

7,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Whirlpool WTAC 8411 SC AN v rustikálnom dizajne vo farbe antracitovej je zaradená v energetickej triede A s objemom 73 l. Jemné tvary a tradičné materiály umocňujú nadčasovosť tohto dizajnu. Ponúka 8 základných funkcií, z ktorých si určite vyberiete vždy ten správny. Ovládanie je mechanické vrátane časovača rustikálnom prevedení. Vstavaná rúra Whirlpool WTAC 8411 SC AN svojou jednoduchosťou spĺňa všetky požiadavky nekomplikovaného a výkonného kuchynského pomocníka.

 

 

Rustikal dizajn

Štýlová vstavaná rúra Whirlpool WTAC 8411 SC AN vo farbe antracitovej, prináša opätovne moderný dizajn a vynikajúci výkon, s ktorým ľahko a rýchlo upečiete všetko od ľahkých koláčov až po moriaka. Jej dizajn pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Práve naopak, je príjemne jednoduchý a elegantný. Na prvý pohľad vás upúta mechanický časovač na prednej strane rúry. Po bokoch časovača sa nachádzajú otočné gombíky, ktoré slúžia na doladenie detailov, ako je teplota či preferovaný spôsob pečenia. S triedou energetickej účinnosti pripravuje šikovne a ekonomicky koláče, nákypy alebo pizzu vo svojom veľkom priestore s kapacitou 73 litrov. 

Funkcie pečenia

Ponúka 8 funkcií, ktorými sú: statický ohrev, konvenčný ohrev, griil, turbo gril, rozmrazovanie, teplovzdušné pečenie, spodný ohrev. Toto všetko spĺňa požiadavky na jednoduchý a výkonný kuchynský sporák. Dokonca ponúka aj viacúrovňové pečenie a to až na 3 úrovniach.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere s kovovým rámom a trojitým sklom disponujú s jemným zatváraním dverí Soft Closing.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 73 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3200 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool WTAC 8411 SC AN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené