Windows Ink: jednoduché úpravy okamžite

Windows Ink: jednoduché úpravy okamžite

Rýchlo premeňte svoje myšlienky na činy s funkciou Windows Ink. Vytvárajte zoznamy, rýchle poznámky a kreslite, čo máte na srdci – dokonca ešte pred prihlásením.

Pracujte s balíkom Office inteligentnejšie

Digitálne pero vám v dokumentoch, prezentáciách, tabuľkových hárkoch a poznámkach umožňuje urobiť viac ako ste si s perom a papierom dokázali predstaviť. Zjednodušte úpravy dokumentov s digitálnym písaním. Pomocou prsta, pera alebo dotykového pera môžete komentovať a zvýrazňovať text a vstavané digitálne pravítko vám pomôže všetko zarovnať. 

Prirodzený spôsob úprav

Funkcia Windows Ink výborne funguje v aplikácii Word a umožňuje tú najlepšiu úpravu dokumentov: Prečiarknutím slová odstránite, zakrúžkovaním text vyberiete a zvýrazňovač môžete automaticky prichytiť k textu.

Problém vyriešený

Napíšte vo OneNote rovnicu rukou a Asistent pre rukou písaný matematický text ju nielen konvertuje na text, ale môže vám aj ukázať kroky na jej vyriešenie a poskytnúť interaktívny graf premenných, s ktorými môžete pracovať. Môžete si vybrať či chcete získajte okamžitý výsledok alebo si pozriete podrobný postup, ktorým aplikácia OneNote dospela k riešeniu.

Sledovanie postupného vývoja nápadu

Používajte na kreslenie pomocou integrovaného pravítka digitálne pero a dotyk súčasne a prehrajte si postupnosť pridaných poznámok od iných, vďaka čomu lepšie pochopíte ich myšlienkové pochody – to všetko vďaka funkcii Windows Ink v aplikácii PowerPoint.

Skicár

Zaznamenávajte detaily a nápady vtedy, keď vám napadnú. Prirodzene používajte obidve ruky na nastavenie hrúbky čiar alebo si vyberte digitálne pravítko na načrtnutie rovnej čiary presne tak ako na papieri.

Snímka obrazovky

Bez ohľadu na to, či ide o dokument, webovú stránku, fotografiu alebo aplikáciu, urobte si snímku pracovnej plochy, píšte po nej a zdieľajte ju jedným kliknutím, vďaka použitiu digitálneho pera.

Čo na to potrebujete?

Na to, aby ste mohli aktívne využívať funkcie Windows Ink potrebujete iba notebook s dotykovým displejom alebo tablet a aktívne predplatné na Office 365.

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.