Winner Airflex 2 čierne


  Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 4 hod. Viac info


  Cena 48,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Bezdrôtové slúchadlá Winner Airflex 2 v elegantnom čiernom prevedení vynikajú dizajnom a tiež pekným zvukovým prejavom. Slúchadlá sú plne bezdrôtové a k ich prevádzke nie je potrebný žiadny kábel. Vynikajú tiež skvelou ergonómiou, ktorá zaistí pohodlné nosenie. Výhodou je zabudovaný mikrofón a tiež tlačidlo pre príjem hovorov alebo ovládanie hudby. Pre pripojenie k požadovanému zariadenia využívajú slúchadlá Bluetooth verzie 5.0. Slúchadlá sú dodávané s praktickým puzdrom, ktoré v sebe ukrýva akumulátor s kapacitou 800 mAh. Na jedno nabitie vydrží slúchadla 3 hodiny hovoru a 4 hodiny počúvania hudby.

  Naozaj bezdrôtové slúchadlá

  Winner Airflex 2 sú naozaj bezdrôtové slúchadlá, takže vás pri ich používaní nebude obťažovať žiadny kábel. Už nikdy viac nebudete musieť riešiť zamotané káble a budete si môcť užívať slobodu, ktorú vám pri počúvaní dajú tieto slúchadlá. Winner Airflex 2 vynikajú tiež perfektnou ergonómiou, takže budú skvele sedieť v uchu, a navyše bude aj ich dlhodobé nosenie pohodlné. Slúchadlá majú zabudovaný mikrofón, takže je možné ich využívať aj ako handsfree. Ak budete telefonovať, bude aktívne vždy len jedno slúchadlo, aby ste nestratili kontakt s okolím. To iste oceníte na ulici aj v aute počas šoférovania. Ďalej sú slúchadlá vybavené špeciálnym MFT tlačidlom. Toto tlačidlo vám umožní ovládať hudbu alebo prijímať hovory.

  Praktické púzdro s akumulátorom

  Ku slúchadlám dostanete aj praktické ochranné puzdro. Toto puzdro zaistí vynikajúcu ochranu slúchadlám počas ich nepoužívania. Skvelou vlastnosťou tohto puzdra je tiež integrovaný akumulátor s kapacitou 800 mAh. Po vložení slúchadiel do puzdra sa tak automaticky začne ich dobíjanie. Samotná slúchadlá vydrží na jedno nabitie 3 hodiny telefonovania a až 4 hodiny počúvania hudby.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Zabudovaný mikrofón Áno
  NFC Nie
  Štýl nosenia do uší
  Výdrž batérie 4 hod.

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Winner Airflex 2 čierne

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené