Work Sharp WSKTS-I elektrická brúska na nože

  • Doprava zadarmo

Materiál: kov, Typ doplnku: brúska na nože,


Cena 129,00 €

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elektrická brúska na nože Work Sharp WSKTS-I je vhodná nielen na rovné čepele nožov, ale aj na zakrivené typy (tanto, zúbkované nože), ako aj na iné nástroje, ako na príklad sekery, záhradné nožnice a podobne. Brúska vybrúsi nástroj do konvexného výbrusu. Vyrobená v USA.

Work Sharp Original Knife & Tool Sharpener

Elektrická brúska Work Sharp Knife and Tool Sharpener predstavuje neoceniteľný nástroj pre udržanie všetkých vašich nožov v ostrom stave. Používa pružné brúsne pásy, ktoré umožňujú ostriť nie len rovnú čepeľ noža, ale taktiež zakrivené čepele napr. Tanto nože, zúbkované čepele a ďalšie nástroje ako nožnice, sekery, záhradné nožnice, lopaty a takmer akýkoľvek nástroj s čepeľou. Work Sharp Knife používa presný uhol ostrenia, aby zabezpečila, že dostanete správny uhol po každom brúsení.

Konvexný výbrus

Táto brúska nebrúsi do klasického ale do konvexného výbrusu. Konvexný výbrus je súmerne a postupne sa zužujúce ostrie, kužeľ je zakrivený, ale opačne ako dutý výbrus. Ostrie zostáva robustné aj pri vysokej ostrosti. Brúska Work Sharp je vyrobená v USA.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál kov
Typ doplnku brúska na nože

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Work Sharp WSKTS-I elektrická brúska na nože

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené