XBOX SERIES Hry

Akčné, RPG, FPS, závodné, športové, ale aj pre deti. Nové hry pre Xbox Series X a S majú jedno spoločné – vylepšenú grafiku, rýchle načítavanie a vyšší počet snímok za sekundu (až 120). Toto všetko dokopy znamená, že si všetky hry užijete tak, ako ešte nikdy. Skvelou správou je, že vďaka spätnej kompatibilite neprídete ani o staršie hry! Pozrite sa, ktoré hry pre Xbox Series sú najobľúbenejšie.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 24 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Aké hry nájdete pre Xbox Series X a S

Hrať na Xboxoch Series je proste o niekoľko levelov lepšie. Všetko beží, ako má, nič sa dlho nenačítava, plynulosť hrania berie dych. A k tomu dynamickejší a živší obraz a 3D zvuk, ktorý budí dojem, že ste priamo v hernom svete! Technickým parametrom a hernému zážitku sú prispôsobené aj hry pre Xbox Series. Významne skrátená doba načítavania a vylepšená plynulá grafika – podľa toho bezpečne poznáte, že hráte hry vytvorené alebo optimalizované pre Xbox Series X/S.

Hranie na novom Xboxe veľmi poteší aj tých, ktorí majú doma obrazovku s rozlíšením 4K. Herná konzola podporuje aj HDR (z anglického High Dynamic Range) a Ray Tracing – pre realistickejšie farby, kontrast, jas, ale aj tiene. Jednou vetou: Hry na Xboxe Series sú ako živé.

A to najlepšie na záver? Vďaka spätnej kompatibilite si zahráte aj svoje obľúbené hry pre Xbox One.

Exkluzívne hry pre Xbox Series X/S

  • Gears 5
  • As Dusk Falls
  • Everwild
  • Halo Infinite
  • Forza Motosport 8

Ďalšie obľúbené hry, ktoré si zahráte na Xboxe Series X/S

 

 

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore