Xbox Series S

Herná konzola Xbox Series S je najmenšia a najskladnejšia z rodiny Xboxov. Napriek svojej veľkosti má skvelé herné vlastnosti a je plne digitálna. Zahráte si na nej všetky čerstvé novinky aj staršie tituly – vďaka vylepšenej spätnej kompatibilite.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Xbox Series S herná konzola

Hodnocení: 4.8 z 5, počet hodnocení: 21

Microsoft Xbox Series S

Frekvencia procesora: 3.6 GHz, Kapacita: 512 GB, Typ vnútornej pamäte: GDDR6, Platforma: Xbox Series S


299,00 €

O kategórii

Xbox Series S: Skvelý pomer cena/výkon

Herná konzola Xbox Series S je sesterská konzola Xbox Series X. Vďaka svojej kompaktnosti však nemá hardware na prehrávanie Blue-ray diskov, a je teda 100 % digitálna. To pre užívateľov znamená, že ušetria miesto a všetky hry budú mať pokope vo svojej cloudovej hernej knižnici. Pekne v duchu minimalizmu a technologického pokroku.

Najväčší rozdiel medzi Xbox Series S a Xbox Series X je v grafickej karte. Na menšej konzole Series S si v 4K rozlíšení nezahráte. S menšou konzolou budete hrať v rozlíšení 1440p, čo je o trochu lepšie rozlíšenie ako HD. To však nijako neovplyvní plynulosť, lebo obe konzoly si poradia so 120 snímkami za sekundu.

Xbox Series S sa pýši takmer rovnakými technickými parametrami ako vlajková konzola Series X. Nižšia cena sa odrazila na procesore a počte výpočtových jednotiek. Aj tak však konzola zaistí skvelý herný zážitok. Radosť z hrania posilní technológia Ray Tracing, ktorá do hry vnáša realistické svetlo a tiene.

Xbox Series S je tu skrátka pre tých, ktorých nezaujíma 4K rozlíšenie a naopak sledujú maximálny pomer cena/výkon.

Hry na Xbox Series S

Dôležitou správou je, že na Xboxe Series S si zahráte všetky hry ako na Series X. A okrem toho si môžete užiť aj staršie hry, ktoré vyšli na obľúbenej konzole Xbox One!

Keďže Series S nemá diskovú jednotku, nájdete stovky nových aj starých dobrých titulov v hernej knižnici Xbox Game Pass. Medzi nimi aj najobľúbenejšie hry pre Xbox Series S:

  • Halo Infinite
  • Forza Motosport 8
  • Forza Horizon 4
  • Gears 5
  • As Dusk Falls
  • Everwild
  • Rush: A Disney Pixar Adventure

 Prezrite si všetky hry pre Xbox Series S.