Xiaomi Mi Scale - inteligentná váha

Váha Xiaomi Mi Scale s prívlastkom „inteligentná“ dokáže komunikovať s vašimi mobilnými zariadeniami (smartfónom či tabletom) vďaka známej aplikácii Mi Fit, ktorú je potrebné mať nainštalovanú. Pri použití tejto aplikácie sa vám otvárajú nové možnosti jej funkčného využitia.

Dizajn

Horný panel váhy je vyrobený z tvrdeného lesklého a mliečneho skla, pričom kvalita nášľapnej sklenenej dosky je spojená s produktmi, ktoré využívajú Corning Gorilla Glass 3, to sú napr. mobilné telefóny. Na spodnom paneli nájdete dvierka na ukladanie batérií, a pod nimi prepínač, ktorý umožňuje voľbu váhových jednotiek (jin/lb/kg).

Keď nechcete použiť smartfón, ako indikátor váhy slúžia svetelné body, ktoré sú poskladané do matice zo 161 LED diód. Tie sa rozsvietia až po našliapnutí na sklenenú plochu váhy a následne vám zobrazia výslednú hodnotu. Navyše, jas diód sa automaticky prispôsobí okolitému osvetleniu.

Jej kompaktné rozmery umožňujú veľmi dobrú skladnosť pod akýmkoľvek kusom nábytku, napríklad pod gaučom.

 

Inteligentné váženie

Ak chcete naplno využiť potenciál váhy, ako bolo na začiatku spomenuté, potrebujete mať nainštalovanú aplikáciu Mi Fit vo vašom smartfóne. Tú si môžete stiahnuť aj z obchodu Google Play.
Spárovanie váhy a smartfónu, a následný prenos dát medzi nimi, prebieha skrz bezdrôtový prenos Bluetooth 4.0.
Váha si dokáže zapamätať až 16 užívateľov, navyše je vybavená funkciou Baby Weight, ktorá funguje na báze rozdielu vašej váhy a váhy spoločnej s vaším dieťaťom. Potom si v aplikácii Mi Fit môžete nastaviť požadovanú hmotnosť a sledovať na časovom diagrame, ako sa k nej približujete. Po zadaní niekoľkých fyzických údajov dokáže táto aplikácia spočítať aj vaše BMI (Body Mass Index).

Rozmery a technické údaje:

  • Hmotnosť: netto 1,9 kg
  • Rozmery: 300 mm x 300 mm x 28,2 mm
  • Presnosť: 50 g
  • Rozsah: 5 kg – 150 kg
  • Váži v kg alebo lbs
  • LED displej
  • Platforma zo skla
  • Kompatibilita s Androidom 4.4 a vyšší alebo iOS 7.0 a vyšší
  • Bluetooth 4.0

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Dlhodobá akcia

V roku 1879 oficiálne skončila nadvláda petrolejových lámp. 21. októbra totiž Thomas Alva Edison rozsvietil prvú žiarovku na svete. Žiarenie, ktoré vydávalo viac svetla ako tepla, sa postupne premenilo v hi-tech vychytávku, ktorá doladí atmosféru vašej domácnosti a dá sa ovládať mobilným telefónom aj hlasom. Poďte sa pozrieť na celý príbeh žiarovky.

od-edisoniek-po-smart-ziarovky-vdaka-ledkam-naozaj-svietime-nekurime

Dlhodobá akcia

iTag lokátor je inteligentným pomocníkom na zjednodušenie rôznych úkonov, či už ide o zaistenie straty pred nedobrovoľným odcudzením (napr. peňaženky, batožiny) alebo ho využijete ako diaľkové ovládanie k fotoaparátu vášho smartfónu. Naviac iTag dokáže „označiť“ polohu na mape v aplikácii Google Maps, čo sa zíde, keď chcete jednoducho nájsť zaparkované auto.

iTag lokátor

Dlhodobá akcia

Predstavte si, že práve idete domov z práce. Po ceste stisnete tlačítko na telefóne... a skôr ako prídete domov, bude upratané. Že to znie ako sci-fi? Presne takú predstavu mal aj Ray Bradbury, autor sci-fi kníh, ktorý v 50. rokoch minulého storočia predstavil úplne prvú víziu inteligentnej domácnosti, v ktorej stroje pomáhali so všetkým – od varenia až po upratovanie. No dnes nejde iba o predstavu. Pozrite si, aké technológie bežne používa napríklad váš sused.

inteligentna-domacnost-ked-vas-svetla-kurenie-ale-aj-vysavac-posluchaju-...

Dlhodobá akcia

Stalo sa vám, že ste kúpili nový televízor, rozbalili ho a nemali príjem televízneho signálu? O zábavu sa postarajú predinštalované aplikácie na vašom Smart TV. Stačí ak máte dostatočne rýchly prístup na internet. My sa zameriame na tie najzaujímavejšie - dostupné u nás na Slovensku - od jednotlivých značiek v kategórii Video. Patria sem: internetové streamy, televízne stanice, videoportály, videoarchívy a videopožičovne. Čo je pre vás atraktívne, niektoré môžete využívať bez nutnosti mesačného poplatku.

S aplikáciami pre Smart TV sa už nebudete nudiť

Zobraziť všetky akcie