Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S biele

Cena:
79,90 €

Pôvodná cena 95,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S v elegantnej bielej farbe podporujú funkciu Bluetooth 5.0, čo zaručuje kvalitný prenos hudby a rýchle spárovanie s mobilným telefónom. Slúchadlá sa párujú automaticky po otvorení nabíjacej stanice. Zariadenie podporuje bezdrôtové nabíjanie. Počúvanie hudby si môžete vychutnať vďaka potlačeniu okolitého šumu. Slúchadlá Xiaomi disponujú prémiovou kvalitou zvuku. Jednoduché intuitívne ovládanie. Podporuje hlasové ovládanie a ovládanie dotykom. Výdrž do 5 hodín počúvania hudby/15 hodín s nabíjacím puzdrom. Nabíjanie pomocou USB-C.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %
Popis produktu

Rýchly Bluetooth 5.0

Zabudnite na káblové spletence! So slúchadlami Xiaomi Mi True Wireless 2S môžete zabudnúť na kábel a jednoducho ich bezdrôtovo pripojíte k smartfónu alebo tabletu. Vďaka zariadeniu Bluetooth 5.0 získate stabilnejšie bezdrôtové pripojenie, rýchlejší prenos hudby a väčšiu kompatibilitu so svojimi zariadeniami, čím získate kvalitný zvuk a jasnejší zážitok z telefonovania.

Odstraňovanie okolitého hluku

Pri používaní vášho zariadenia True Wireless 2S môžete úplne zabudnúť na svoj smartfón, dokonca aj pri odpovedaní na volania! True Wireless 2S je vybavený duálnym mikrofónom s technológiou redukcie šumu. V praxi to znamená, že si budete užívať čistý zvuk pri vašich konverzáciách, s potlačeným šumom v pozadí, aby vás nič nerušilo.

Špičkový zvuk 

Mi True Wireless 2S sú špičkové slúchadlá hlavne vďaka vysokej kvalite zvuku. Obidve slúchadlá majú 14,2 mm reproduktor s veľkou dynamickou kompozitnou cievkou. Tieto vlastnosti sa premietajú do hlbokých plných basov, hladkého a prirodzeného stredného rozsahu a jasných, čistých vysokých frekvencií. V skratke, True Wireless 2S poskytuje jasnejší a plnší zvuk pre skutočne príjemný zvukový zážitok.

Dotykové ovládanie

Ďalšou novou funkciou True Wireless 2, ktorá bola udržiavaná v tejto vynikajúcej verzii 2S, je dotykové ovládanie vo svojej vonkajšej oblasti. Jednoducho sa dotknite slúchadiel, aby ste ovládali hudbu, prijímali alebo zavesili prichádzajúce hovory alebo aktivovali hlasového asistenta. Používajte ich ľahko a bez toho, aby ste museli brať do ruky mobilný telefón.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
iNFC: Nie
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 52 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 20 hod.

Ostatné

Kód produktu: 28324

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore