Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S biele

  • Zľava 39 %

Android roka 2021 Slúchadlá

Android roka 2021 Slúchadlá

Nominácia

Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 5 hod. Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,2 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S v elegantnej bielej farbe podporujú funkciu Bluetooth 5.0, čo zaručuje kvalitný prenos hudby a rýchle spárovanie s mobilným telefónom. Slúchadlá sa párujú automaticky po otvorení nabíjacej stanice. Zariadenie podporuje bezdrôtové nabíjanie. Počúvanie hudby si môžete vychutnať vďaka potlačeniu okolitého šumu. Slúchadlá Xiaomi disponujú prémiovou kvalitou zvuku. Jednoduché intuitívne ovládanie. Podporuje hlasové ovládanie a ovládanie dotykom. Výdrž do 5 hodín počúvania hudby/15 hodín s nabíjacím puzdrom. Nabíjanie pomocou USB-C.

Rýchly Bluetooth 5.0

Zabudnite na káblové spletence! So slúchadlami Xiaomi Mi True Wireless 2S môžete zabudnúť na kábel a jednoducho ich bezdrôtovo pripojíte k smartfónu alebo tabletu. Vďaka zariadeniu Bluetooth 5.0 získate stabilnejšie bezdrôtové pripojenie, rýchlejší prenos hudby a väčšiu kompatibilitu so svojimi zariadeniami, čím získate kvalitný zvuk a jasnejší zážitok z telefonovania.

Odstraňovanie okolitého hluku

Pri používaní vášho zariadenia True Wireless 2S môžete úplne zabudnúť na svoj smartfón, dokonca aj pri odpovedaní na volania! True Wireless 2S je vybavený duálnym mikrofónom s technológiou redukcie šumu. V praxi to znamená, že si budete užívať čistý zvuk pri vašich konverzáciách, s potlačeným šumom v pozadí, aby vás nič nerušilo.

Špičkový zvuk 

Mi True Wireless 2S sú špičkové slúchadlá hlavne vďaka vysokej kvalite zvuku. Obidve slúchadlá majú 14,2 mm reproduktor s veľkou dynamickou kompozitnou cievkou. Tieto vlastnosti sa premietajú do hlbokých plných basov, hladkého a prirodzeného stredného rozsahu a jasných, čistých vysokých frekvencií. V skratke, True Wireless 2S poskytuje jasnejší a plnší zvuk pre skutočne príjemný zvukový zážitok.

Dotykové ovládanie

Ďalšou novou funkciou True Wireless 2, ktorá bola udržiavaná v tejto vynikajúcej verzii 2S, je dotykové ovládanie vo svojej vonkajšej oblasti. Jednoducho sa dotknite slúchadiel, aby ste ovládali hudbu, prijímali alebo zavesili prichádzajúce hovory alebo aktivovali hlasového asistenta. Používajte ich ľahko a bez toho, aby ste museli brať do ruky mobilný telefón.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 5 hod.

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Slúchadlá

Android roka 2021 Slúchadlá

Nominácia

4,2 / 5

6 recenzií Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Csaba

27. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMarek

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéVeronika

16. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéPeter

16. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené