Xiaomi Smart Band 8 čierny


Fitness náramok, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 16, Bluetooth, Vodovzdornosť: vodeodolný, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, meranie vzdialenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


NAY Extra cena 34,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 5,00 €.

Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Fitness náramok Xiaomi Smart Band 8 s čiernym remienkom disponuje 1,62" AMOLED displejom so 60 Hz obnovovacou frekvenciou, odolnosťou voči vode 5 ATM, rýchloupínacím mechanizmom a mnohými funkciami pre monitorovanie vášho zdravia či športového výkonu.

Elegantný dizajn

Xiaomi Smart Band 8 je inovatívny fitness náramok s elegantným dizajnom a širokým spektrom funkcií, ktoré ho robia skvelým spoločníkom pre Váš aktívny a zdravý životný štýl. Jeho jemný displej s vysokou obnovovacou frekvenciou 60 Hz zaručuje plynulý a pútavý zážitok pri ovládaní a gestách. Displej sa dokonale prispôsobuje okoliu, čím chráni vaše oči. Nový dizajn náramku je stvorený pre rýchlu zmenu štýlu vďaka rýchlopínaciemu mechanizmu remienka. Jeho telo s kovovým povrchom je teraz dostupné v dvoch nových farbách - Champagne Gold a Graphite Black.

Viac ako 200 rôznych ciferníkov

Náramok je vyrobený z mäkkého a vodeodolného TPU materiálu, čo ho robí vhodným pre akýkoľvek druh športu, vrátane plávania. Jeho farebné možnosti umožňujú prispôsobiť ho vášmu osobnému športovému štýlu. S viac ako 200 rôznymi ciferníkmi a always-on displejom môžete vyjadriť svoj jedinečný štýl a outfit. S ciferníkmi Little-Egg môžete prekonať nudu a získať zábavu pri rôznych aktivitách. Tento náramok je tiež inteligentne prepojený s vaším smartfónom, umožňujúc rýchle párovanie, upozornenia na správy a ďalšie.

Viac ako 150 športových režimov

Xiaomi Smart Band 8 ponúka aj viac ako 150 športových režimov, takže si môžete vybrať presne ten, ktorý vám vyhovuje. Okrem sledovania aktivity a cvičenia, Xiaomi Smart Band 8 poskytuje komplexné monitorovanie zdravia 24/7. Automaticky sleduje vašu srdcovú frekvenciu a upozorňuje na neobvyklú aktivitu srdca. Pomáha aj zlepšiť kvalitu spánku vďaka vedeckému monitorovaniu spánku a monitorovaniu stresu s automatickými upozorneniami na relaxáciu.

Dlhá výdrž batérie

Náramok ponúka nový rýchly spôsob nabíjania a dlhú výdrž batérie. Vďaka vylepšenej batérii vydrží až 16 dní pri bežnom používaní, a až 6 dní s aktívnym Always-On displejom, čo vám umožňuje sústrediť sa na to, na čom vám záleží. Navyše, Xiaomi Smart Band 8 je odolný voči vode až do hĺbky 5 ATM, takže ho môžete nosiť aj pri plávaní. S technickými údajmi, ako je 1.62" AMOLED displej, vysoká obrazová jasnosť a rôzne senzory, tento náramok je skvelým spoločníkom pre aktívny a zdravý životný štýl. S podporou aplikácie Mi Fitness a konektivitou Bluetooth 5.1 BLE, je Xiaomi Smart Band 8 skvelým spoločníkom pre každého, kto dbá o svoje zdravie a štýl života. Obsah balenia obsahuje inteligentný náramok Xiaomi Smart Band 8, návod na použitie a nabíjací kábel.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie vzdialenosti, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Výdrž batérie v dňoch 16
Vodovzdornosť vodeodolný

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Xiaomi Smart Band 8 čierny

95% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

31. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vyborný pomer cena / výkon

Zuzana

2. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


spokojnosť


Lukáš

23. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Spracovanie
  • Možnosť výmeny náramkov
  • Odolnosť
  • Displej
  • Plynulý systém
  • Dlhá výdrž batérie

Náramok nahradil môj predošlý band 6. Väčší displej, plynulejší systém, nové pridané funkcie, batéria vydrží v priemere 10-11 dní na jedno nabitie. Vhodné nielen na šport, ale aj na každodenné nosenie a využívanie upozornení na správy aj hovory.


František

30. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná